Reklama
Reklama

Tuchlińska i jej wybranek przeżyli koszmar na wakacjach. Nie pomogły miliony Wojciechowskiego

Patrycja Tuchlińska (28 l.) wybrała się wraz z rodziną na egzotyczne wakacje. Tym razem ukochana Józefa Wojciechowskiego (76 l.) mimo zapewne sporych pieniędzy wydanych na urlop nie mogła liczyć na pogodę. Jak para bawiła się podczas ulewy?

 

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski

Patrycja Tuchlińska, która w marcu tego roku obchodziła 28 urodziny, od 6 lat związana jest z milionerem Józefem Wojciechowskim. Para wzbudza spore kontrowersje z uwagi na różnicę wieków, jaka ich dzieli. Wybranek fotomodelki skończył nie dawno 76 lat.Para doczekała się pod koniec 2021 roku narodzin syna.

Józef Wojciechowski to znany polski przedsiębiorca i deweloper firmy JW Construction. W 2006 r. przez sześć lat był właścicielem klubu Polonia Warszawa. W 2019 r. pojawił się na liście 100 najbogatszych Polaków według magazynu Forbes. Majątek Wojciechowskiego szacowany jest na ponad miliard złotych. Przed Tuchlińską milioner związany był z o 37 lat młodszą Laurą Michnowicz (39 l.), która  zajmowała się modelingiem. Później przedsiębiorca spotykał się z uczestniczką programu "Damy i wieśniaczki" Beatą Pruską (32 l.).

Reklama

Patrycja Tuchlińska uwielbia podróżować

Patrycja Tuchlińska dzięki związkowi z Wojciechowskim wiedzie luksusowe życie. Na jej Instagramie można znaleźć zdjęcia z podróży do egzotycznych miejsc i popularnych wakacyjnych kierunków. Żona milionera zajmuje się też synem. Jak przyznała podróże są dla niej odskocznią od trudów macierzyństwa. 

Macierzyństwo pochłania dużo czasu. Nawet trudno mi się zabrać za napisanie czegoś sensownego. Ten wyjazd zrobił dla nas sporo dobrego. Mogliśmy spędzić o wiele więcej czasu wspólnie.

W najnowszej relacji na Instagramie Patrycja Tuchlińska pokazała zdjęcia i filmy z kolejnych rodzinnych wakacjei. Mimo że wakacje zapewne kosztowały majątek, to pogoda niestety nie dopisywała. Tuchlińska i Wociechowski wcale nie przejmowali się tym, że podczas ich obiadu zaczął padać deszcz. Milioner z parasolem w ręce spokojnie kończył dopalać cygaro. 

"Kochanie, jak się bawisz?" - zapytała Tuchlińska Wojciechowskiego.

"Ekstra" - odpowiedział Wojciechowski.

"Odpowiadają ci efekty specjalne? Atrakcje, zamówione na dzisiejszy dzień? Nie no, nie są zamówione, lepiej niech przestanie padać i wyjdzie słońce" - zażartowała Tuchlińska.

Zobacz też:

Nie tylko Tuchlińska urodziła Wojciechowskiemu syna. Milioner ma znacznie więcej dzieci!

Patrycja Tuchlińska świętuje urodziny. Co dostała od milionera Wojciechowskiego?

Patrycja Tuchlińska na luksusowych wakacjach. "Życie w ciągłym biegu"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Tuchlińska | Józef Wojciechowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy