Reklama
Reklama

Nie tylko Tuchlińska urodziła Wojciechowskiemu syna. Milioner ma znacznie więcej dzieci!

O wielkiej miłości Patrycji Tuchlińskiej (27 l.) i Józefa Wojciechowskiego (76 l.) pisaliśmy już nie raz. Parę różni 50. lat, lecz to nie przeszkadzało im w zbudowaniu szczęśliwego związku. Doczekali się nawet dziecka. Jak się jednak okazuje, to nie jedyny potomek milionera z Polski. Teraz już wiadomo, że ma ich znacznie więcej!

Modelka i milioner. Tuchlińska i Wojciechowski tworzą unikalną parę

Józef Wojciechowski, zanim poznał Patrycję Tuchlińską, był w dwóch związkach małżeńskich. Choć z obecną partnerką ślubu nie ma, to nie jest to przeszkoda w spłodzeniu potomka. Tak oto w 2021 roku na świecie pojawił się Oskar, którego ostatnio zabrali na ekskluzywne wakacje z oglądaniem... pingwinów.

Reklama

Ile dzieci ma Józef Wojciechowski? Nie tylko Tuchlińska urodziła mu dziecko

Okazuje się, że Józef Wojciechowski z pierwszą żoną (o której niewiele wiadomo) przyniósł na świat trzy córki! Kobieta najprawdopodobniej była Amerykanką, a wszystkie córki zostały z matką w USA. Po rozwodzie Wojciechowski postanowił wrócić do Polski.

Józef Wojciechowski ma dziecko nie tylko z Tuchlińską. Łącznie ma ich...

Drugą żoną milionera została Laura Michnowicz - modelka młodsza o 37 lat od Józefa z wielokrotnymi tytułami Miss na swoim koncie (Miss Publiczności, Miss Media i Miss Lata 2005 w Koszalinie). Z tego związku pojawili się dwaj synowie. O jednym wiadomo, że ma na imię Alex. Laura jednak mocno pilnuje prywatności dzieci, lecz z jej Instagrama można zobaczyć, że w 2021 roku znów została mamą.

Łącznie Józef Wojciechowski ma szóstkę dzieci: trzy córki i trzech synów. Nie wiadomo, czy ze wszystkimi utrzymuje kontakt.

Zobacz też:

Patrycja Tuchlińska na luksusowych wakacjach. "Życie w ciągłym biegu"

Patrycja Tuchlińska pokazała mamę. Niebywałe, jak wygląda "teściowa" 75-letniego miliardera!

Natalia Siwiec na egzotycznych wakacjach poucza fankę! "To styl życia"

Patrycja Tuchlińska zajęła jej miejsce u boku miliardera. Tak dzisiaj wygląda Laura Michnowicz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Tuchlińska | Józef Wojciechowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy