Reklama
Reklama

Tragiczna sytuacja w "M jak miłość". Mroczek odchodzi? Co z Cichopek?

Serial "M jak miłość" w TVP wylansował takie gwiazdy jak Katarzynę Cichopek, Marcina i Rafała Mroczków, Annę Muchę czy Małgorzatę Kożuchowską. Historie rodziny Zduńskich widzowie mogą już oglądać... 23 lata! Tak, tak, pierwszy odcinek miał emisję w 2000 roku. Produkcja właśnie ogłosiła niebywałą nowinę - w tajemniczych okolicznościach ma odejść Marcin Mroczek! Co stanie się w takim razie z Katarzyną Cichopek?

Tragiczna sytuacja w "M jak miłość". Mroczek odchodzi?

Serial "M jak miłość" był hitem antenowym TVP, a do dziś oglądają go wierni fani. Po 23 latach można się przyzwyczaić do stałej obsady, takiej jak Katarzyna Cichopek, czy Marcin Mroczek, którzy od samego początku serialu grają parę, a następnie małżeństwo Zduńskich. Tym razem scenarzyści przygotowali prawdziwy szok dla widzów, który dotyczy głównych bohaterów.

Reklama

"M jak miłość". Marcin Mroczek odejdzie w tajemniczych okolicznościach?

Okazuje się, że scenarzyści przygotowali tragicznie wyglądającą sytuację filmowego Piotrka Zduńskiego, granego przez Marcina Mroczka. 

W najbliższym odcinku w "M jak miłość" Zduński po wyjściu na spacer nie wróci już do domu - dostanie zawału. Zrozpaczona Kinga Zduńska będzie ratować męża dzwoniąc po karetkę.

Sytuacja będzie wyglądała na dramatyczną, w trakcie jazdy do szpitala dojdzie nawet do zatrzymania akcji serca! Rodzina i przyjaciele będą się obawiali najgorszego. Czyżby w taki sposób miał odejść z serialu Marcin Mroczek?

Co z Mroczkiem i Cichopek w "M jak miłość"?

Na szczęście w przyszłych odcinkach Marcin Mroczek będzie obecny, ale czy na długo? Z pewnością Katarzyna Cichopek, która jest prowadzącą "Pytanie na śniadanie", a także ma kilka dodatowych projektów, nie musiałaby się obawiać ewentualną utratą roli. 

Zawsze Marcina mógłby w scenach zastąpić Rafał, ludzie i tak po 20 latach Mroczków nikt nie rozróżnia. Nawet produkcja TVP.

Zobacz też:

Córka gwiazdy "M jak miłość" nie zdała matury! Zabrakło... jednego punktu!

Gwiazda "M jak miłość" żegna się z popularnym serialem. To już pewne - jej postać ginie!

Bartłomiej Nowosielski z "M jak miłość" zmienił się po operacji. "Mam dla kogo żyć"

Eurowizja 2023. Blanka przeszła do finału. Wykonała piosenkę "Solo"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Mroczek | Katarzyna Cichopek | "M jak miłość" | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy