Reklama
Reklama

Tomaszewska przekazała niespodziewane wieści o Manowskiej. Najpierw ciąża, a teraz taka nowina

Wieść o stanie błogosławionym sprawiła, że Małgorzata Tomaszewska musiała zrezygnować z niektórych aktywności zawodowych, by móc bardziej skupić się na odpoczynku w domowym zaciszu. Jej obowiązki przypadną więc w udziale innej prezenterce. TVP postawiło na Martę Manowską. Co na to Tomaszewska? Zaskoczyła wyznaniem...

Tomaszewska musiała zrezygnować z licznych angaży w telewizji

Małgorzata Tomaszewska niedawno pochwaliła się radosnymi wieściami i ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Musiała wówczas rozprawić się z życiem zawodowym i rozważyć, jak wiele obowiązków jest w stanie wziąć na siebie, będąc w stanie błogosławionym.

Po rozważeniu wszystkich za i przeciw zdecydowała, że zrezygnuje z prowadzenia 14. edycji "The Voice of Poland". Z najnowszych informacji wynika, że porzuciła także "The Voice Senior", które współprowadziła z Rafałem Brzozowskim. Póki co występuje jedynie w "Pytaniu na śniadanie", ale nie wiadomo, jak długo będzie jeszcze pełniła funkcję prowadzącej. Mimo to gwiazda TVP marzy o tym, że po urodzeniu dziecka szybko wróci do pracy.

Reklama

"Mam wielką nadzieję, że jak najszybciej wrócę do pracy, właśnie po to, aby uniknąć takiej depresji poporodowej, jak po urodzeniu pierwszego dziecka, chociaż nie stwierdzonej przez lekarza, ale takiej niechęci do wszystkiego, co mnie otaczało. Mam wielką nadzieję, że teraz tego nie będzie. I mam wielką nadzieję, że zaufam mojemu otoczeniu. Absolutnie to nie jest tak, że otoczenie musi zapracować na moje zaufanie, ale to ja przepracuje to w głowie, że będę w stanie zostawić moje dziecko pod opieką i to nieważne czyją, bo to we mnie jest problem. To ja mam problem w zostawieniu dziecka z kimś sam na sam, tzn. żeby nie było mnie z nimi. Mam nadzieję, że przepracowałam to przez te 6 lat i że teraz się uda" - wyjawiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Jak wyjawiła przed kamerą, wspólnie z pracodawcą porozumieli się w sprawie zmniejszenia ilości jej obowiązków i doszli do konsensusu.

"Wspólna. Rozmawialiśmy, ja dostałam ogromne wsparcie ze strony stacji, więc wiadomo, że takie decyzje nigdy nie są jednoosobowe, więc jestem wdzięczna, że dostałam takie wsparcie"

Tomaszewska komentuje powrót Manowskiej do "The Voice"

W rozrywkowych programach zastąpi Tomaszewską Marta Manowska, która ma już wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu show TVP. Tak skomentowała tę zmianę Małgorzata:

"I bardzo dobrze. Życzę jej powodzenia. Ona zna ten program lepiej niż ja, więc lepiej się tam odnajduje" - wyjawiła.

Zobacz też:

Tomaszewska migusiem podała szczegóły związane z imieniem dziecka. Miała powody, by to zrobić

Ledwie Tomaszewska ogłosiła ciążę, a tu takie wieści o ojcu dziecka gospodyni "Pytania na śniadanie"

Nietypowe sceny w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska pokazała ciążowy brzuszek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy