Reklama
Reklama

Tomaszewska migusiem podała szczegóły związane z imieniem dziecka. Miała powody, by to zrobić

Małgorzata Tomaszewska (34 l.) dopiero co oznajmiła, że jest w ciąży, a już ma wybrane imię dla swojego drugiego dziecka? Znana prezenterka kieruje się pewnymi priorytetami, które omówiła w ostatnim wywiadzie.

Wielkie zmiany w życiu prezenterki

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży. Ta informacja wstrząsnęła wieloma fanami gwiazdy, obawiającymi się, że przez to będzie musiała zrobić przerwę od kariery. Tak też się stało, przynajmniej częściowo. Nie zobaczymy jej m.in. w najnowszej, 14. edycji "The Voice of Poland", ponieważ zrezygnowała z prowadzenia show.

Małgorzata nie smuci się zawieszeniem niektórych obowiązków. Wręcz przeciwnie, cieszy się błogosławionym stanem i nie może doczekać przyjścia na świat rodzeństwa dla 6-letniego Enzo. Jak sama zauważyła, pierwsze dziecko prezenterki jest bardzo zaangażowane we wszystko, co się dzieje.

Reklama

Małgorzata Tomaszewska o imieniu dziecka

"Jako psycholog od początku bardzo zwracałam uwagę, by Enzo był włączony już w proces planowania powiększenia rodziny. Dlatego był pierwszym poinformowanym, a właściwie to on informował mnie, bo odczytywał test ciążowy" - wyjawiła w rozmowie ze Światem Gwiazd Małgorzata Tomaszewska.

Jak już wyznała w rozmowie z Pudelkiem, druga pociecha będzie nazywać się równie "międzynarodowo". Wszystko z jednego powodu.

"Chciałabym, żeby wszędzie na świecie to imię było podobnie wymawiane. Mój ojczym jest Szwajcarem. Żeby to nie był na przykład Grzegorz, który za granicą mógłby mieć problem z wymową. Dlatego chciałabym, żeby było uniwersalne " - tłumaczyła dziennikarce.

Tomaszewska bała się, że ktoś ją wyda? Szczere wyznanie

W rozmowie zauważyła także, że od dłuższego czasu część jej współpracowników wiedziała o ciąży. To sprawiało, że obawiała się wycieku informacji.

"[...] jak to w show-biznesie, nie jesteś pewna, czy ktoś za plecami nie wyda tej informacji. Wszyscy czekali, aż będę gotowa, żeby podzielić się tą informacją ze światem. Wiedziałam, że już trzeba, bo brzuch zaczął być widoczny, a ja jestem szczupła. To był odpowiedni moment" - wyznała.

Małgorzata Tomaszewska chciałaby przywitać na świecie córkę, choć jej synkowi marzy się brat. Na ten moment nie wiadomo, jakiej płci będzie dziecko gwiazdy.

"Były pomysły co do imion, ale ja tak dużo planuję w życiu, a później Bóg się śmieje z tych moich planów, jak się dowiem jaka płeć, to wtedy się zdecyduję" - mówiła Małgorzata.

Kim jest partner Tomaszewskiej?

Temat ciąży Tomaszewskiej jest głośno komentowany w sieci. Wielu internautów zastanawia, kim jest życiowy partner gwiazdy. Portal ShowNews.pl dotarł do informacji, że wybranek prezenterki nie jest związany ze światem show-biznesu. Nie ma też powiązań z celebrytami.

"Chodzi o tajemniczego Roberta, z którym prezenterka spotyka się od dwóch lat. Mężczyzna nie jest związany z show-biznesem. W 2021 roku sieć obiegły zdjęcia, na których zakochani oddawali się czułościom w Sopocie" - można było przeczytać w materiale wspomnianego źródła.

Czytaj też:

Ledwie Tomaszewska ogłosiła ciążę, a tu takie wieści o ojcu dziecka gospodyni "Pytania na śniadanie"

Nietypowe sceny w "Pytaniu na śniadanie". Małgorzata Tomaszewska pokazała ciążowy brzuszek

Masakryczna wpadka w TVP. Niewiarygodne, jak nisko oceniają widzów programu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama