Reklama
Reklama

Ledwie Tomaszewska ogłosiła ciążę, a tu takie wieści o ojcu dziecka gospodyni "Pytania na śniadanie"

Małgorzata Tomaszewska niespodziewanie obwieściła światu, że jest w ciąży. Gwiazda TVP spodziewa się drugiego dziecka. Na razie nie zdradziła płci, tak samo jak tożsamości ojca jej pociechy. Jeden z portali plotkarskich postanowił podrążyć temat, bowiem życie uczuciowe celebrytki obfituje w zwroty akcji. Małgorzata dwukrotnie wychodziła za mąż i tyle też razy się rozwodziła. O obecnym partnerze i potencjalnym ojcu dziecka nie mówi nic. Oto co się jednak okazało...

Małgorzata Tomaszewska od kilku lat rozwija swoją karierę TVP. Prowadzi m.in. "Pytanie na śniadanie" i "The Voice of Poland". Na brak pracy więc nie może narzekać. 
Ostatnio jednak w jej życiu prywatnym zaszły spore zmiany. Na swoim Instagramie obwieściła, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Tomaszewska z powodu ciąży rezygnuje z pracy

Opublikowała wymowne zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem i przekazała radosną nowinę:

"Kochani, chciałam się z Wami podzielić wspaniałą nowiną i naszym szczęściem" - ogłosiła. 

Reklama

Informacja ta zaskoczyła ponoć też jej szefów, którzy musieli na szybko szukać zastępstwa. Okazuje się, że nie zobaczymy jej w najnowszej, 14. edycji "The Voice of Poland", ponieważ zrezygnowała z prowadzenia show.

Tomasz Kammel będzie więc musiał radzić sobie sam! Podobnie Małgorzata Tomaszewska potraktowała również kolejny sezon "The Voice Senior", gdzie współprowadziła program u boku gwiazdora TVP Rafała Brzozowskiego. Jak podała Plejada, jej miejsce zajmie Marta Manowska.

Tomaszewska w ciąży. Kto jest ojcem dziecka?

Wielu zaczęło zachodzić w głowę, kto jest ojcem jej dziecka. Życie uczuciowe gwiazdy TVP obfituje bowiem w liczne zwroty akcji. Tomaszewska dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Pierwszy raz za zawodowego kierowcę, po którym przyjęła nazwisko "Słomina", którym przez jakiś czas posługiwała się w mediach. 

Po rozwodzie na jej drodze stanął Ahmet Seyfi Yigit Tarci, któremu urodziła syna o imieniu Enzo. 

Jednak i to małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Mało kto wiedział, że serce gwiazdy TVP znów jest zajęte, bo o swojej nowej miłości nie mówiła za wiele w mediach. 

Jak donosi portal ShowNews.pl, mężczyzna nie jest związany ze światem celebrytów i trzyma się od show-biznesu z daleka. 

"Chodzi o tajemniczego Roberta, z którym prezenterka spotyka się od dwóch lat. Mężczyzna nie jest związany z show-biznesem. W 2021 roku sieć obiegły zdjęcia, na których zakochani oddawali się czułościom w Sopocie" - czytamy. 

O ich amorach na plaży pisaliśmy TUTAJ.

Zobacz też:

Grażyna Torbicka długo nie reagowała na plotki o swoim synu. PRAWDA PORAŻA

Małgorzata Tomaszewska przerwała dietę. Traciła kilogramy w szaleńczym tempie

Absurdalne sceny w "Pytaniu na śniadanie". Tomaszewska opowiedziała po latach o niebezpiecznym zdarzeniu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama