Reklama
Reklama

Tomasz Kammel i Izabella Krzan przyłapani na gorącym uczynku. Nowy związek w "Pytaniu na śniadanie"?

Tomasz Kammel (51 l.) i Izabella Krzan (27 l.) od kilku lat prowadzą razem poranny program "Pytanie na śniadanie". Nie od dziś wiadomo, że doskonale się dogadują. Ich znajomość przeszła chyba na kolejny etap. Ostatnio zostali przyłapani za kulisami podczas dość intymnej sceny.

Co za sceny za kulisami "Pytania na śniadanie"!

"Pytanie na śniadanie" to jeden ze śniadaniowych programów rozrywkowych. W formacie prezentowane są tematy z kraju i ze świata, a także zapraszani są eksperci w danych dziedzinach czy ciekawi goście. Jedną z bardziej znanych par w programie tworzą Tomasz Kammel i Izabella Krzan.

Prowadzący doskonale się ze sobą dogadują. Od jakiegoś czasu chyba aż za dobrze. Za kulisami show Tomek i Iza zostali przyłapani w dwuznacznej sytuacji.

Reklama

Tomasz Kammel i Izabella Krzan przyłapani za kulisami

Gdy kamery skierowane były w przeciwnym kierunku, Iza postanowiła wziąć Tomka na ręce. Tomasz oplótł ją nogami i zawisł na szczupłej Krzan. Izabella musi mieć dużo siły, bo podniosła Kammela z niezwykłą łatwością. Można być pod wrażeniem!

Jedna z obecnych osób na planie wszystko nagrała. Iza i Tomek postanowili udostępnić w sieci tę "zabawną" sytuację. Fani byli chyba zachwyceni całą sytuacją, ponieważ Iza dostała masę pozytywnych komentarzy. Przy czym większość komentujących raczej słusznie uznała całą sytuację po prostu za sympatyczny gest między dwójką znajomych z pracy.

Tomasz Kammel i Izabela Krzan niedawno zaliczyli wpadkę w "Pytaniu na śniadanie"

Prowadzenie programu na żywo nie jest proste. Przekonali się o tym jakiś czas temu właśnie Tomasz Kammel i Izabella Krzan. Para prowadzących gościła w studiu dietetyczkę kliniczną, z którą poruszyła temat otyłości.

Ekspertka omawiała kwestię obliczania masy ciała, tzw. BMI. Kammel zaproponował, że sprawdzą ją na jego przykładzie. Prowadzący z Izą Krzan nie potrafił obsłużyć kalkulatora, a także wyliczyć BMI. W pewnym momencie dietetyczka postanowiła wytłumaczyć im zasady matematyczne.

"Z matmy jesteśmy dwie nogi, możemy za to dostać antynagrody. Myślałem, że to będzie prostsze" - podsumował Kammel. Cóż, przynajmniej prowadzący "Pytania na śniadanie" wykazał się szczerością.

Zobacz też:

Kammel je Izabelli Krzan z ręki. Spostrzegawczy fan wypatrzył coś zdumiewającego

Maciej Musiał chwali się klatą, a fanki aż pieją z zachwytu! Odezwała się nawet Oliwia Bieniuk

Tomasz Kammel rozmawiał z hologramami na gali TVP. Przecież Ci ludzie jeszcze żyją!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Pytanie na śniadanie" | Izabella Krzan | Tomasz Kammel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy