Reklama

Reklama

Reklama

Tomasz Kammel rozmawiał z hologramami na gali TVP. Przecież Ci ludzie jeszcze żyją!

Tomasz Kammel miał okazję poprowadzić jubileuszową galę i koncert z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej. 13 listopada cała śmietanka osobowości TVP spotkała się w Teatrze Wielkim w Warszawie. O tym, że prezenterzy TVP popełniali gafy to już stały punkt programu. Jednak stało się coś jeszcze... Tomasz Kammel rozmawiał na scenie z hologramami osób, które jeszcze żyją, a nawet siedziały na widowni!

Tomasz Kammel jest zaliczany do czołówki najlepszych dziennikarzy i prowadzących w Polsce. Doskonałe przygotowanie i prezencja niestety niewiele się zdaje, kiedy pracuje się w TVP. Tam bowiem dzieją się rzeczy niestworzone!

Gala 70-lecia TVP. Tomasz Kammel wcześniej dostał reprymendę od Niny Terentiew

TVP nie miała szczęścia w dniu imprezy. Od samego rana szwankowały mikrofony prowadzących "Pytanie na śniadanie", a gafami popełnianymi przez gwiazdy TVP już nikt nawet się nie przejmował.

Reklama

Prezenter tego wieczoru z pewnością czuł na sobie presję. Dlaczego? Tego samego dnia Tomasz Kammel dostał solidną reprymendę od Niny Terentiew.

Tomasz Kammel rozmawiał z hologramami Jaworowicz i Szpakowskiego na gali TVP. Przecież Ci ludzie jeszcze żyją!

To jednak nie koniec. Wisienką na torcie całej gali były nie tylko koncerty, ale też wspomnienia programów, seriali i wystąpień, które ukształtowały TVP. 

Całe show skradł Tomasz Kammel, który rozmawiał z hologramami... osób, które siedziały na widowni! Niestety kamery nie pokazały jak Dariusz Szpakowski i Elżbieta Jaworowicz zareagowali na ten pokaz zaawansowanej technologii. Ciarki zażenowania mogli odczuć nie tylko oni, ale też widzowie przed telewizorami (i nie tylko). Oprócz żyjących gwiazd pokazano również hologramy gwiazd TVP, które już zmarły.

Przypominamy, że TVP otrzymuje potężne pieniądze z rąk podatników. Do

Zobacz też:

Kammel je Izabelli Krzan z ręki. Spostrzegawczy fan wypatrzył coś zdumiewającego
Agnieszka Fitkau-Perepeczko: Skandal na gali TVP. Wdowa po "Janosiku" grzmi o fatalnym zaniedbaniu! "Nie domyślasz się dlaczego?"
Małgorzata Tomaszewska ostro o "czepianiu się" przez Stanisławę Ryster. Broni kolegów z TVP!

"Wiadomości" straciły rachubę czasu. Kolejna wtopa TVP, nawet w taki dzień!


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy