Reklama
Reklama

To nie były plotki o nienawiści między księciem Harrym i Williamem. Ich ostatnie spotkanie skończyło się kłótnią!

Od dawna nie jest tajemnicą, że relacje łączące księcia Harry'ego z księciem Williamem nie należą do najlepszych. Ostatnio, podczas krótkiej wizyty męża Meghan Markle w Wielkiej Brytanii podobno doszło do nieoczekiwanego spotkania i bracia wpadli na siebie w ogrodach Windsoru! Wygląda na to, że rozmowa przebiegła w bardzo nerwowej atmosferze i nie przyniosła upragnionego przez Brytyjczyków pojednania...

Konflikt między Sussexami a resztą royalsów trwa w najlepsze

Książę Harry i Meghan Markle od kilku lat wciąż podsycają niekończący się spór między nimi a resztą rodziny królewskiej. Wpływa to nie tylko na jakość relacji z królem Karolem III, ale także z bratem księcia Sussexu - księciem Williamem i jego żoną Kate Middleton. Pomimo upływu czasu konflikt nie łagodnieje, a nawet można powiedzieć, że wciąż przybiera na sile.

Reklama

Ostatnio młodszy syn monarchy Zjednoczonego Królestwa znów podpadł ojcu, a także pozostałym przedstawicielom królewskiego rodu. Pod koniec marca Harry nieoczekiwanie pojawił się w Wielkiej Brytanii. Wszystko dlatego, by wziąć udział w przesłuchaniach w sprawie wytoczonej przeciwko wydawcy jednego z najpopularniejszych tabloidów na Wyspach - Associated Newspapers.

Chodzi o skandal związany z podsłuchiwaniem rozmów telefonicznych, umieszczaniem podsłuchów w samochodach i domach oraz płaceniem policji za poufne informacje. Do pozwu złożonego przez męża Meghan Markle dołączyli także inni celebryci, w tym między innymi piosenkarz Elton John, jego mąż - filmowiec David Furnish, a także aktorki Elizabeth Hurley i Sadie Frost (była żona Jude Lawa).

Szczególne kontrowersje na Wyspach wzbudził fakt, że w trakcie przesłuchań Harry uderzył nie tylko w dziennikarzy, ale także w... pozostałych członków rodziny królewskiej.

Książę William i Harry wpadli na siebie w ogrodzie

Jak donosi prasa, podczas krótkiej i niespodziewanej wizyty księcia Harry'ego w Wielkiej Brytanii, doszło do nieoczekiwanej konfrontacji. Arystokrata miał przypadkowo spotkać się... ze swoim bratem w ogrodach Windsoru! Według dziennikarzy magazynu "New Idea" ich rozmowa była bardzo "nerwowa", a całe spotkanie "pełne napięcia".

W dodatku, jak donoszą anonimowi informatorzy związani z królewskim dworem, podczas rozmowy bracia nie próbowali załagodzić trwającego od niepamiętnych czasów konfliktu. Jeśli wierzyć doniesieniom brytyjskiej prasy, nie ma obecnie szans na to, by między zwaśnionymi royalsami doszło do pojednania.

W dodatku, osoby z bliskiego otoczenia księcia Williama twierdzą, że arystokrata "dał jasno do zrozumienia swoim znajomym, że kończy z Harrym". Być może synowie króla Karola będą mieli kolejną okazję na spokojnie porozmawiać podczas majowej koronacji monarchy Zjednoczonego Królestwa. Wciąż nie wiadomo jednak, czy Harry i Meghan przyjmą zaproszenie i zdecydują przyjechać na uroczystość...

Zobacz też:

Księżna Kate wściekła na Williama? Chce mocniejszej odpowiedzi na ataki Harry'ego 

Książę Harry pokazuje majętność na każdym kroku. Jego nowe wdzianko zwróciło uwagę!

Harry powinien być z Kate Middleton? Była kochanka księcia Catherine Ommanney zaskoczyła wyznaniem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy