Reklama
Reklama

Jude Law pociesza się... byłą żoną

Jude Law spędza ostatnio coraz więcej czasu w towarzystwie byłej żony, Sadie Frost. Aktor najwyraźniej szuka u niej pocieszenia po kolejnym rozstaniu z gwiazdą Sienną Miller.

Law i Miller, ogłosili swoje rozstanie na początku tego tygodnia. 38-letni aktor w tym trudnym czasie znalazł emocjonalne wsparcie u swojej byłej żony, matki jego trójki dzieci - 14-letniego Rafferty'ego, 10-letniej Iris i 8-letniego Rudy'ego. Law i Frost, brytyjska aktorka, byli małżeństwem w latach 1997-2003.

"Jude i Sienna rozstali się w zgodzie. Nie mają do siebie żalu. Jednak odkąd ogłosili, że nie są już razem, Jude spędza więcej czasu z rodziną, w tym z Sadie" - zdradziła osoba z otoczenia gwiazdora filmu "Sherlock Holmes".

Reklama

"Gdy Jude był z Sienną, nie było to takie łatwe. Stosunki pomiędzy nią a Sadie nie należały do najlepszych" - dodał informator.

29-letnia Miller po rozpadzie związku z Law była natomiast kilkakrotnie widziana w towarzystwie aktora Joe Armstronga, kolegi z obsady sztuki "Flare Path", w której gra w jednym z teatrów na londyńskim West Endzie.

"Sienna nadal jest młoda i ma zamiar wrócić do randkowania. Bardzo dobrze dogaduje się z Joe i często spotykają się po pracy" - wyjaśnił znajomy aktorki.

Law i Miller, którzy poznali się na planie filmu "Alfie" w 2004 roku, byli wcześniej zaręczeni. Para rozstała się w 2005 roku, gdy wyszedł na jaw romans Law z nianią jego dzieci - Daisy Wright. Aktorzy postanowili jednak wrócić do siebie w październiku 2009 roku.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Sienna Miller | rozstanie | związek | Jude Law
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy