Reklama
Reklama

To koniec relacji Piotra i Lucy z "Sanatorium miłości"?! Znamy szczegóły

Piotr Hubert Langfort z "Sanatorium miłości" robi karierę w kolejnym programie TVP. Teraz śpiewa w "The Voice Senior". Przy okazji rozmowy o udziale w muzycznym show, Piotr ujawnił, jak wygląda obecnie jego relacja z Mariolą Baruk.

"Sanatorium miłości 4". Piotr Hubert i Mariola ulubioną parą sezonu

Piotr Hubert Langfort i Mariola Baruk wzięli udział w 4.edycji randkowego show "Sanatorium miłości". Para bardzo szybko się zaprzyjaźniła i w Polanicy Zdroju byli praktycznie nierozłączni. Mariola od początku przyciągnęła uwagę widzów ze względu na amerykański akcent, niebieskie oczy, świetną figurę, a także wesołe usposobienie. Piotr z kolei uchodził z tajemniczego i mało wylewnego mężczyznę, jednak stracił głowę dla Lucy, jak nazywał Mariolę.

Reklama

Widzowie byli przekonani, że będą kontynuowali swoją znajomość również po programie. Wszystko na to wskazywało. Była tylko jedna przeszkoda - Piotr mieszka na Śląsku a Mariola w Stanach Zjednoczonych. 

"Sanatorium miłości 4". Mariolę i Piotra dzieliła odległość

Kuracjusze mimo dzielącej ich odległości każdego dnia rozmawiali ze sobą, o czym chętnie opowiadali w mediach. Fani programu mieli nadzieję, że ta przyjaźń przerodzi się w coś więcej. Tym bardziej że Piotr i Mariola zapowiadali spotkanie jesienią. Faktycznie uczestniczka show przyjechała do Polski i spędziła kilka dni z Piotrem w górach. Wspólny pobyt w Zakopanem miał być sprawdzianem dla ich związku. Zdali go?

Niestety kilka dni później Lucy, czyli Mariola przyznała, że ją i Piotra różni temperament. Ona nie potrafi usiedzieć na miejscu, ma tysiąc pomysłów na minutę, wszędzie jej pełno. Jak pamiętają widzowie "Sanatorium" Mariola od lat trenuje skoki spadochronowe. Ten sport to jej pasja. Na profilu w mediach społecznościowych można zobaczyć, że kuracjuszka w każdej wolnej chwili skacze ze spadochronem. Piotr Hubert zaś woli domowe zacisze i spojone wędrówki po górach.

"Hubert jest bardziej domatorem, a ja nim nie jestem. Dopóki mam siły i zdrowie, będę skakać, będę jeździć na nartach, będę podróżować. Pochodzę z długowiecznej rodziny. Mój tata ma 90 lat i jest w świetnej formie, więc nie sądzę, bym w tak młodym wieku się uspokoiła. Dlatego nie chcę nikomu zamykać drogi i nie chcę sobie zamykać drogi. Szukam kogoś, kto będzie dmuchał w moje skrzydła i mi kibicował w tym, co kocham, a nie bał się o mnie, że się zabiję. Jestem tylko kobietą i też potrzebuję, by i mnie ktoś wspierał i był ze mnie dumny. Wystarczy kilka dobrych słów" - mówi Mariola w rozmowie ze "Światem seriali".

Piotr Hubert potwierdza słowa Marioli

Piotr Hubert Langfort został Królem Turnusu  "Sanatorium miłości", ale na tym nie zakończyła się jego kariera w mediach. Kuracjusz postanowił wykorzystać swoje wrodzone talenty muzyczne i spróbować swoich sił w innym programie  TVP "The Voice Senior". Z tego też powodu Piotr udzielił ostatnio wywiadu, w którym został zapytany między innymi o relację z Mariolą. 

"Bardzo się przyjaźnimy. (...) Na razie jest tak, jak jest. My się troszeczkę różnimy mentalnie, mamy inne światopoglądy, ale znajdujemy wspólne punkty" - wyjawił Piotr.

Zobacz też:

Zaskakujące wyznanie Marioli Baruk z "Sanatorium miłości". Oto jak dziś wygląda jej relacja z Piotrem Hubertem

Piotr Hubert z "Sanatorium miłości" jest załamany. Mariola jest gotowa na nową miłość! To koniec?

"Sanatorium miłości 4": Piotr Hubert ma plany wobec Marioli: "Gdzieś razem pojedziemy"
pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy