Reklama
Reklama

Tego TVN nie pokazał! Karolak z Kołakowską wstrzykują sobie jad żaby i praktykują szamańskie rytuały

Tomasz Karolak był ostatnio gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Z jakiegoś powodu TVN nie pokazał całego wywiadu. Wycięto pytania dotyczące kompromitujących działań partnerki (albo ex partnerki) aktora - Violi Kołakowskiej.

Tomasz Karola u Kuby Wojewódzkiego

Tomasz Karolak był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. W studiu pojawili się również Piotr Adamczyk i Agnieszka Dygant. Widzowie zobaczyli standardowy odcinek, w którym nie działo się nic ciekawego. Król TVN-u już dawno przestał szokować... Zachowuje się "poprawnie", a z jego wywiadów nie dowiemy się niczego zaskakującego. Próżno szukać brudów i sekretów gwiazd zasiadających na słynnej kanapie. 

Reklama

A jednak widzowie coś odkryli! Okazuje się, że z ostatniej rozmowy wycięto kilka fragmentów z Tomkiem Karolakiem, które można zobaczyć jedynie online. Dlaczego?

Tomasz Karolak o zachowaniu Violi Kołakowskiej

Kuba Wojewódzki próbował się dowiedzieć, czy Karolak jest w związku z matką swoich dzieci, Violą Kołakowską. Aktor od lat nie chce powiedzieć, co ich łączy. 

Viola jest postacią kontrowersyjną i znaną z szerzenia teorii spiskowych... Celebrytka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie opowiada o swoich dziwnych zainteresowaniach i pasjach. Przy okazji podkreśla, że nie wierzy w istnienie COVID-u ani śmierć królowej Elżbiety II. Dodatkowo jest antyszczepionkowcem, przeciwnikiem społeczności LGBT, którą określa mianem sekty. Zdarzyło jej się nawet skrytykować Polaków, którzy tłumnie ruszyli pomagać naszym sąsiadom z Ukrainy.

Wojewódzki dociekał, co Karolak uważa na temat tych kompromitujących zachowań. "Nie komentuję tego, co Violka robi, ona jest dorosłą osobą, odpowiada sama za swoje życie" - odpowiedział wymijająco. 

Prowadzący jednak nie odpuszczał i tłumaczył, że to, co robi Kołakowska, to zwykła dezinformacja. Jednak zdaniem Karolaka - nikomu nie dzieje się krzywda, a poza tym nie ma obowiązku słuchania jej wywodów. "Przecież ludzie nie muszą jej oglądać ani słuchać, mogą sobie słuchać rządowych" - wyjaśnił. I dodał, że właściwie to Viola jest bardzo ciekawą i piękną kobietą i razem z nią praktykuje... rytuał Kambo!

"Razem z Violką praktykujemy Kambo, przywiozłem tę fascynację z Ameryki Południowej. To jest jad żaby amazońskiej" - tłumaczył Karolak. Okazuje się, że to ceremonia zapożyczona od szamanów plemion amazońskich... Ma wręcz szokujący przebieg. Pod skórę podaje się rozpuszczony w wodzie jad żaby, które ma silnie toksyczne działanie. Wśród rdzennych plemion panuje przekonanie, że to naturalna szczepionka, jednak nie ma na to żadnych naukowych dowodów.

Prawdopodobnie przez tę wypowiedź fragment został usunięty z odcinka i nie pojawił się w telewizji. W Polsce miał miejsce wypadek, do którego doszło podczas podobnych praktyk. W 2016 roku w Grodzisku Mazowiecki zmarła kobieta, u której jad spowodował silną reakcję alergiczną. 

***

Zobacz także:

Łepkowska ostro o Karolaku" "Potencjał rozmienił na drobne"

Karolak zarabiał w serialu więcej od Kożuchowskiej. Sprawa wyszła na jaw

Karolak zabrał go na pielgrzymkę i gorzko pożałował. Doszło do gorszących scen!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak | Kuba Wojewódzki | TVN SA | Violetta Kołakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy