Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

"Taniec z gwiazdami": Znamy półfinalistów! Zaskakujące, kto odpadł z show

Po ubiegłotygodniowej eliminacji, która okazała się szokiem, zarówno dla uczestników, jurorów, widzów, jak i prowadzących, na parkiecie XII edycji "Tańca z gwiazdami" pozostały dwie świetnie tańczące pary i dwie, które mogą liczyć na silne wsparcie ze strony widzów.

Na parkiecie "Tańca z gwiazdami" zostały już tylko 4 pary. Za dokładnie dwa tygodnie jedna z nich zdobędzie Kryształową Kulę. Czy spełni się życzenie Iwony Pavlović, wyrażane wielokrotnie w minionym odcinku, by tym razem program wygrał ktoś naprawdę dobrze tańczący? 

Pary miały trudne zadanie, ponieważ musiały zaprezentować aż dwa układy choreograficzne. Odcinek rozpoczął występ Cleo (sprawdź!), tym razem wokalny, ale warto przypomnieć, że piosenkarka już szlifowała talent taneczny w 4. edycji „Tańca z gwiazdami’. Zresztą z powodzeniem,  bo rywalizację zakończyła na wysokim 3. miejscu. 

Reklama


Pierwsza tura

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke

Pierwszą turę rozpoczęli Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, którzy wykonali choreografię hip-hopową, raczej rzadko widywaną na turniejach tanecznych. Bomba zadedykowała taniec Andrzejowi Grabowskiemu, jednak, jak wyjaśniła, nie ma to nic wspólnego z jego endoprotezami bioder, lecz faktem, że w poprzednim odcinku ocenił jej występ na 10 punktów. Jak skomentował Grabowski: 

Iwona Pavlović, tym razem w lokach typu „mokra Włoszka”, okazała się surowa:

Jak przyznał Andrzej Piaseczny:

Para zdobyła 26 punktów. 

Kajra i Rafał Maserak

Żona Sławomira i Rafał Maserak, chociaż w minionym tygodniu zostali najwyżej ocenieni przez jurorów, zakończyli odcinek na pozycji zagrożonej. Tym razem zaprezentowali salsę, której Kajra, jak sama wyznała, „kompletnie nie czuje”. Gościnnie towarzyszył im Tomasz Barański. Na szczęście Iwova Pavlović salsę poczuła: 

Za to Piasek zaczął groźnie:

Para zdobyła 40 punktów. 

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz zatańczyli disco do przeboju sprzed kilku lat „Gangnam style” (sprawdź!). Jak ocenił Andrzej Piaseczny:

Jak się okazało, Iwona Pavlović w pełni się z nim zgadza:

Za to jak wyznał Andrzej Grabowski

Para zdobyła 34 punkty. 

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz

Córka Anny Przybylskiej i jej taneczny partner wykonali choreografię bollywood. Jak rozpoczął Andrzej Piaseczny: 

Jak przyznał Michał Malitowski: 

Para zdobyła 29 punktów. 

Druga tura

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke

Sylwia Bomba  i Jacek Jeschke wybrali quickstepa, który kiepsko im poszedł poprzednim razem.  Przed występem relaksowali się w tunelu aerodynamicznym. Najwyraźniej pomogło, co zauważyła Pavlović, chociaż była to gorzka pochwała:

Andrzej Grabowski dodał wyrozumiale:

Para zdobyła 30 punktów i dowiedziała się, że w następnym odcinku, o ile się zakwalifikują, zatańczą wybranego dla nich przez jury jive'a. 

Kajra i Rafał Maserak

Kajra i Rafał Maserak przed występem chłodzili emocje w basenie. Na parkiecie zaprezentowali walca angielskiego. Jurorzy, jak zwykle w przypadku tej pary docenili technikę. Jak stwierdził Michał Malitowski:

Jak przypomniał Andrzej Piaseczny:

 Jak dodała Iwona Pavlović:

Para zdobyła 38 punktów i informację, że jeśli przejdą do półfinału, to zatańczą quickstepa. Do głosowania na Kajrę zachęcał także jej mąż, Sławomir, który wyznał, że póki żona trenuje, on ma spokój w domu. 


Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz

Piotr Mróz, po bezskutecznej próbie namówienia Hani na wspólne morsowanie i odkryciu, że nie wejdzie do zimnej wody nawet w piance, poddał się. Na parkiecie zaprezentowali jive’a, ciepło ocenionego przez jury. Jak ocenił Grabowski: 

Iwonę Pavlović taniec Piotra nastroił romantycznie i lingwistycznie:

Para zdobyła 39 punktów, w tym 9 od skonsternowanego Andrzeja Piasecznego, który podnosił tabliczkę jako pierwszy. W kolejnym odcinku, jeśli przejdą dalej, zatańczą tango. 

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz

Oliwia zabrała Michała na trampoliny, dziękując mu za wspólne treningi tak wylewnie, jakby spodziewała się, że odpadną. Na parkiecie zaprezentowali nastrojową rumbę. Iwona Pavlović była umiarkowanie zachwycona:

Jak dodał Andrzej Grabowski:

Z kolei Andrzej Piaseczny nie rozpoczął wypowiedzi od tradycyjnego „Oliwia, dziecko”, powiedział za to:

Para zdobyła 28 punktów, a jeśli przejdzie dalej, zatańczy swinga. 

Ku zdumieniu wszystkich spełniło się życzenie Iwony Pavlović i w strefie zagrożenia znalazły się najsłabiej oceniane Oliwia Bieniuk i Sylwia Bomba. Ostatecznie z programem pożegnali się Sylwia Bomba i Jacek Jeschke. 

Jak wyznała na koniec Sylwia ze łzami w oczach:

Spodziewaliście się takiego werdyktu?

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/


"Taniec z Gwiazdami" w każdy poniedziałek o 20.05 w Polsacie


Gwit mówi o seksie. Szczere wyznanie

Anna Wendzikowska chwali sie figurą na rajskich wakacjach

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »