Reklama
Reklama

Takich słów mało kto spodziewał się nawet po Wojewódzkim. Broni Cieleckiej po prokuratorskim zarzucie

Sprawa Magdaleny Cieleckiej od wtorku 19 września budzi olbrzymie poruszenie w polskim show-biznesie. Popularnej aktorce grożą poważne konsekwencje z powodu publikacji w social mediach wątpliwej prawnie i etycznie reklamy. Nie wszyscy jej jednak żałują. Pojawienie się zarzutów ze strony prokuratury wyraźnie ucieszyło Jana Śpiewaka, na co ostro zareagował z kolei Kuba Wojewódzki. Obu panom nie od dzisiaj jest mocno nie po drodze.

Magdalena Cielecka z zarzutem. Śpiewak triumfuje

Dyskusje na temat reklam publikowanych przez celebrytów na ich profilach społecznościowych toczy się już od wielu lat. Część gwiazd nie widzi niczego złego w promowaniu na swoim Instagramie napojów wyskokowych, inni z góry odmawiają na propozycje podobnej współpracy. Magdalena Cielecka należała do tej pierwszej grupy i skończyło się to dla niej poważnymi problemami z prawem. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie poinformował w miniony wtorek, że postawiono jej zarzut złamania przepisu ustawy o wychowywaniu w trzeźwościGwieździe grozi za to olbrzymia grzywna.

Reklama

Cielecka zdaje się mimo to nie przejmować całą sytuacją. Jej rzeczniczka przekazała mediom, że Magdalena Cielecka zgadza się na publikowanie jej pełnego wizerunku. Tymczasem aktorka bawi w Gdyni na tamtejszym festiwalu i wręcz tryska dobrym humorem. Podobnie dobry nastrój zdaje się mieć Jan Śpiewak, który odpowiada za zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, które doprowadziło do postawienia Cieleckiej zarzutów przez prokuraturę. Od razu po pojawieniu się oświadczenia prokuratury, wrzucił bowiem do internetu triumfujący wpis na temat aktorki.

Nie spodobało się to pewniej znanej postaci, która w przeszłości wielokrotnie ścierała się ze Śpiewakiem. Kuba Wojewódzki w żadnym razie nie miał zamiaru gryźć się w język. Nie tylko stanął w obronie Cieleckiej, ale też ostro zaatakował aktywistę.

Kuba Wojewódzki wściekły po słowach Jana Śpiewaka

Powiedzieć, że nowa wiadomość, która pojawiła się na Facebooku Wojewódzkiego uderza w Jana Śpiewaka, to jak nie powiedzieć nic. Post zaczyna się od wspomnienia o Cieleckiej. Samozwańczy "król TVN-u" podsumował reklamowanie przez aktorkę napojów wyskokowych krótko: "Trudno" - napisał Wojewódzki. Dodał też jednak zaraz potem ostry, jeśli nie wręcz bezduszny docinek w stronę aktywisty.

"Niektóre dzieci wdają się w ojców a niektóre nie. Na przykład ty" - podkreślił, nawiązując do osoby znanego historyka i socjologa.

Paweł Śpiewak zmarł w wieku 71 lat zaledwie kilka miesięcy temu. Można się więc domyślić, że żałoba po nim wciąż obowiązuje, a jego wspomnienie sprawia wielki ból i smutek pozostałym członkom rodziny. Jan Śpiewak na razie nie skomentował ataku pod swoim adresem, ale wcale niewykluczone, że zrobi to w najbliższych dniach. Możliwe, że szykuje się nam kolejny publiczny pojedynek z udziałem obu panów.

Zobacz też:

Jan Śpiewak poszedł na konfrontację z Palikotem. Źle na tym wyszedł

Śpiewak doniósł do prokuratury na Kanał Sportowy. Ostre kpiny Stanowskiego

Wojewódzki sprowokował Dańca. Padły wyjątkowo ostre słowa o TVN-ie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Magdalena Cielecka | Jan Śpiewak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy