Reklama
Reklama

Magdalena Cielecka w pięknej kreacji na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Wszyscy się zachwycili

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych rozpoczął się w poniedziałek i potrwa do soboty - 23 września. Ale już teraz wiemy, że jedną z rzeczy, które w tym roku zapamiętamy najlepiej, była ostra, czarna kreacja Magdy Cieleckiej.

Gdyński Teatr Muzyczny stał się we wrześniu centrum polskiego kina. Rozpoczęcie 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych przyciągnęło wielu znakomitych gości z branży filmowej. Jedną z jaśniejszych gwiazd tego wieczoru była niewątpliwie Magdalena Cielecka, której kreacja przyciągała spojrzenia.

Magdalena Cielecka to aktorka, która w ostatnim czasie jest bardzo rozpoznawalna wśród szerokich kręgów odbiorców, zwłaszcza dzięki roli w serialu "Chyłka". Jej kariera filmowa jest bogata w niezapomniane role. Teraz promuje kolejny film - "Lęk", w którym zagrała.

Reklama

Magdalena Cielecka w pięknej kreacji na festiwalu. Wszyscy się zachwycili

Podczas otwarcia festiwalu Cielecka zaskoczyła elegancką, ale jednocześnie nowoczesną stylizacją. Całość w kolorze czarnym był niczym elegancki, choć mroczny akcent na czerwonym dywanie. Aktorka wybrała dla siebie czarną bluzkę i połyskującą narzutkę, ale prawdziwą ozdobą jej outfitu były skórzane kuloty, czyli spodnie rozszerzane u dołu. Buty w odcieniu ciemnoszarym oraz prosta czarna kopertówka dopełniały looku. Subtelny akcent stanowiła złota bransoletka na nadgarstku aktorki.

Wśród innych gwiazd obecnych w Gdyni znaleźli się m.in. Ewa Kasprzyk, Marianna Zydek, Aleksandra Popławska, Andrzej Seweryn oraz Gabriela Muskała. 

Festiwal Polskich Filmów - historia konkursu

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych to jedna z najstarszych imprez filmowych w Europie, promująca na tak wielką skalę rodzimą kinematografię. Istnieje od 1974 roku, do roku 1986 FPFF organizowany był w Gdańsku, następnie jego siedzibą stała się Gdynia, a centrum festiwalowym - Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej. Co roku widzowie FPFF, bardzo często jako pierwsi w Polsce, mogą zapoznać się z najnowszymi polskimi produkcjami. Obecnie na program Festiwalu składają się trzy sekcje konkursowe - Konkurs Główny, Konkurs Filmów Krótkometrażowych i Konkurs Filmów Mikrobudżetowych - oraz liczne sekcje pozakonkursowe i wydarzenia towarzyszące. Zwycięzców 48. FPFF poznamy już w sobotę, 23 września.

Zobacz też:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy