Reklama
Reklama

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner szykują się do ślubu? Zborowska się wygadała…

Magdalena Cielecka (51 l.), osoba mocno przywiązana do prywatności, raczej nie będzie zachwycona wylewnością koleżanki Bartosza Gelnera, Zofii Zborowskiej. Zresztą jej związek z młodszym aktorem obfituje w niekontrolowane przecieki…

Magdalena Cielecka ma za sobą kilka burzliwych związków. 

Najgłośniejsze związki Magdaleny Cieleckiej

Chociaż należy do osób ceniących prywatność, wiadomo, że przez 10 lat była w skomplikowanej relacji z Andrzejem Chyrą. Po ich rozstaniu wielu mężczyzn traciło dla niej głowę.  Łukasz Garlicki sprawiał wrażenie mocno zaangażowanego, ale aktorka chyba traktowała go nie do końca poważnie. 

Reklama

Ostatecznie zdecydowała się na związek z promotorem kultury izraelskiej, Dawidem Wajntraubem. Spędzili razem 3 lata, plotkowano nawet o ślubie,  jednak kiedy Wajnraub sfinalizował swój rozwód, Cielecka straciła zainteresowanie. 

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner: co ich łączy?

Na początku 2019 roku, podczas wspólnych prób w Teatrze Narodowym zaiskrzyło między nią i młodszym o 16 lat Bartoszem Gelnerem. Media dowiedziały się o tym dzięki Gelnerowi, który wygadał się w programie „Światła na”. Gdy omawiał zalety jednej z modnych restauracji w centrum Warszawy, wymsknęło mu się krótkie, lecz znaczące zdanie:

"Jak z Magdą krążymy po mieście na rowerach, to mamy taki system, że tu wpadamy". 

Zofia Zborowska planuje przyszłość Cieleckiej i Gelnerowi

Wygląda na to, że związek Cieleckiej i Gelnera obfituje w tego rodzaju kontrolowane przecieki, bo ostatnio wodze fantazji na temat przyszłości pary puściła bliska koleżanka Gelnera, Zofia Zborowska

Podczas internetowej sesji Q&A, odpowiadając na pytanie fanki o opinię na temat ślubu kościelnego, aktorka pokazała swoje zdjęcie z Gelnerem i Cielecką, opatrzone komentarzem:

"Ślub kościelny to decyzja dwóch dorosłych i wierzących ludzi. I ja to szanuję. Nie chodzę na komunię i chrzciny. P.S Bartek Gelner i Magda Cielecka, to kiedy widzimy się przed ołtarzem?"

Wpis zaskakuje z kilku powodów. Po pierwsze Cielecka nie lubi obnosić się ze swoimi związkami, po drugie nigdy nie sprawiała wrażenia osoby przywiązanej do tradycji. Po trzecie zaś od wielu lat nie ukrywa swojego rozczarowania Kościołem katolickim. Jak ujawniła w 20017 roku w „Vivie”:

"Należałam  do ruchu oazowego, dziś jestem daleko od Kościoła, uważam, że - poza wyjątkami - stał się szkodliwy".

Zobacz też:

Magdalena Cielecka szykowała się do ślubu ze znanym reżyserem. Zostawiła go dla Chyry!

Gelner przed Cielecką związany był z inną znaną aktorką. Ludzie myśleli, że... oboje są kobietami

Magdalena Cielecka jest ikoną stylu. Jednak jej fryzura wzbudza emocje

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka | Bartosz Gelner | Zofia Zborowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama