Reklama
Reklama

Tak wyglądał ślub Joanny Krupy i Douglasa Nunesa. Teraz biorą rozwód (ZDJĘCIA)

Wieść o rozwodzie Joanny Krupy i Douglasa Nunesa rozgrzała plotkarskie media! Amerykanin i polska modelka uchodzili za świetnie dopasowaną parę. Tymczasem okazało się, że to mąż Joanny złożył pozew rozwodowy już na początku tego roku! Para spotykała się od 2017 roku, a rok później wzięli ślub w Krakowie. W 2019 roku na świecie pojawiła się ich córeczka. Pamiętacie to wydarzenie?

Joanna Krupa i Douglas Nunes: piękny ślub w Krakowie, rozwód w Stanach Zjednoczonych

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes ogłosili rozwód! Zanim jednak oficjalnie potwierdziła to Krupa, to amerykański tabloid dowiedział się o tym wcześniej! To mąż modelki złożył pozew, ale oboje twierdzą, że rozstają się w zgodzie i mają plan się przyjaźnić nawet po rozwodzie. Brzmi jak dobry plan, ale czy wypali? Jeszcze niedawno, bo w 2018 roku Joanna Krupa i Douglas Nunes brali piękny ślub w Krakowie - pamiętacie?

Reklama

Mąż Joanny Krupy wniósł pozew o rozwód. Krupa potwierdza i wydaje OŚWIADCZENIE

Wczoraj informowaliśmy o tym, że mąż Joanny Krupy wniósł pozew o rozwód. Według ustaleń tabloidu powodem były "różnice nie do pogodzenia". Para ma córeczkę Ashę, która urodziła się po ich ślubie.

"Douglas Nunes właśnie złożył papiery rozwodowe. Powodem ich rozstania mają być różnice nie do pogodzenia. Pozew miał zostać wniesiony 2 stycznia 2023 roku" - podaje TMZ. A Joanna nie postanowiła takiej informacji pozostawić samej sobie. Od razu skomentowała newsa na Instagramie, wydając oświadczenie.

"Razem z mężem podjęliśmy decyzję o separacji. Mamy umowę, która jest naszą sprawą i chcemy iść dalej jako przyjaciele oraz nadal tworzyć rodzinę dla naszej córki, która jest dla nas najważniejsza. Przez wzgląd na moją rodzinę, nie będę tego więcej komentować. Chcę tylko powiedzieć, że oboje jesteśmy zaangażowani w zapewnienie szczęścia drugiej osobie tak, byśmy dalej mogli być jak najlepszymi rodzicami, idąc naprzód" - napisała na Instagramie Joanna Krupa.

Nie będzie wojny podczas rozwodu? To już pewne!

Okazuje się, że przyczyna rozwodu, czyli "różnice nie do pogodzenia" to klasyczna formuła dla małżeństw, które chcą rozstać się pokojowo. "Fakt" dotarł do pozwu rozwodowego Nunesa i ujawnił szczegóły. Douglas nie chce robić pod górkę Joannie i nie zamierza odbierać jej opieki nad dziećmi, ani też nie żąda całego majątku. Para ma nadzieję, że dogadają wspólnie szczegóły, a Amerykanin wnioskował jedynie o opiekę naprzemienną dla ich córki Ashy-Leigh.

Tymczasem zobaczcie zdjęcia z pięknego ślubu Joanny i Douglasa w Krakowie w 2018 roku.

Zobacz też:

Mąż Joanny Krupy w szpitalu na oddziale onkologicznym! Wyjawił kulisy

Joanna Krupa o częstych rozstaniach z córką. "Zawsze jest obrażona. Nie chce na mnie nawet popatrzeć"

Afera w "Top Model": sytuacja bez precedensu. Joanna Krupa w ogniu krytyki! Nagięła zasady show TVN!

Joanna Krupa już się nie rozbiera. A zarabia więcej niż kiedykolwiek...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | Douglas Nunes
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy