Reklama
Reklama

Tak Muskała zareagowała na wieści o ślubie z Zamachowskim. Do pieca dorzuciła też Richardson...

Kilka dni temu świat show biznesu poruszyły wieści o tym, że Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski planują ślub. Aktor dopiero co rozwiódł się z Moniką Richardson, a już jeden z tygodników podał takie rewelacje powołując się na znajomego pary. Te informacje doczekały się reakcji Muskały i... Richardson. Co powiedziały obie Panie? Oto szczegóły.

To, że Zbigniew Zamachowski lubi śluby, szczególnie te na których występuje w roli pana młodego, nie podlega dyskusji. Aktor był żonaty 3 razy. Jego pierwszą żoną była młodsza o 9 lat Anna Komornicka. Później 62-latek związał się na 20 lat z Aleksandrą Justą, z którą doczekał się czwórki pociech: Antoniego, Tadeusza, Marii i Bronisławy. A całkiem niedawno Zamachowski zakończył swoje trzecie małżeństwo z prezenterką telewizyjną Moniką Richardson.

Reklama

Zamachowski i Muskała planują ślub?

W ostatnich dniach tygodnik "Twoje Imperium" powołując się na słowa jednego ze znajomych, ogłosił wieści, że Zbigniew Zamachowski planuje po raz czwarty stanąć na ślubnym kobiercu. Tym razem aktor miałby powiedzieć "tak" znanej aktorce Gabrieli Muskale, z którą związał się po rozstaniu z Richardson. 

"Jak się zakocha, od razu dąży do sformalizowania związku, wierząc, że to na zawsze. Kiedy udało mu się zamknąć drzwi za poprzednim życiem, chce rozpocząć kolejny etap. Z Gabrysią świetnie się dogadują, a ich uczucie wciąż kwitnie, już czwarty rok" - mówił tajemniczy znajomy pary w rozmowie z Twoim Imperium.

Podobno piersi znajomi mieli już otrzymać zaproszenia na ceremonię.

Portal Pudelek postanowił potwierdzić wieści o czwartym ślubie u samych zainteresowanych. Niestety Zamachowski nie odebrał telefonu, a Gabriela Muskała wyraźnie rozbawionym głosem odparła, że "Niczego nie komentuję".

Serwis skontaktował się także z byłą żoną aktora Moniką Richardson, ta zareagowała podobnie jak jego obecna partnerka, zbyła dziennikarzy słowami: "Odpowiem, że nie komentuję niczego. Pozdrawiam".

Zobacz też:

Monika Richardson dawno nie była tak szczera. Gorzka refleksja potrójnej rozwódki

Zbigniew Zamachowski mieszka kątem u Gabrieli Muskały. Oddała mu nie tylko serce

Prawda o szybkim rozwodzie Zamachowskich wyszła na jaw. Jest komentarz sędzi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zbigniew Zamachowski | Gabriela Muskała | Monika Richardson
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy