Reklama
Reklama

Zbigniew Zamachowski mieszka kątem u Gabrieli Muskały. Oddała mu nie tylko serce

Zbigniew Zamachowski nie narzeka na brak powodzenia u kobiet. 62-letni aktor po rozstaniu z żoną związał się z Moniką Richardson. Ich miłość nie trwała zbyt długo. Po zakończonej relacji z dziennikarką szczęścia odnalazł u boku Gabrieli Muskały. Zamachowskiemu tak spodobał się związek z aktorką, że się do niej wprowadził. Według najnowszych informacji pojawiających się w mediach Muskała oddała mu nawet swoje auto.

Zbigniew Zamachowski uwielbia kobiety z wzajemnością

Zbigniew Zamachowski to jeden z najbardziej znanych aktorów w Polsce. 62-latek zagrał wiele charakterystycznych ról. W mediach prócz informacji o nowych projektach pojawiały się również wzmianki o jego licznych romansach. Nie od dziś wiadomo, że Zamachowski jest wielkim kobieciarzem. Jego miłosne podboje nie raz były opisywane przez kolorową prasę.

Zbigniew Zamachowski jest typem człowieka, któremu nie zależy na dobrach materialnych. Pierwszej żonie, Aleksandrze Juście, i ich wspólnym dzieciom zostawił dom, samochód oraz zobowiązał się do płacenia alimentów. Z kolei Monice Richardson zostawił mieszkanie w centrum warszawskiego Żoliborza. Obecnie mieszka kątem u Muskały.

Reklama

Zobacz też: Czarne chmury nad związkiem Zamachowskiego i Muskały. Nie mogą się porozumieć w istotnej kwestii

Zbigniew Zamachowski mieszka z nową ukochaną

Zbigniew Zamachowski oraz Gabriela Muskała tworzą udany związek już od dwóch lat. Parze układa się doskonale. Od jakiegoś czasu nawet razem mieszkają. Aktorka dała ukochanemu nie tylko klucz do swojego serca, ale również do mieszkania oraz samochodu. 

W najnowszym wywiadzie aktorka wyjawiła, co daje jej związek z aktorem. Okazuje się, że poczucie partnerstwa oraz swobody jest dla niej wyjątkowo ważne.

"Cudowne poczucie partnerstwa i swobody, akceptacji absolutnej i to, że ja się z tym człowiekiem mogę śmiać przede wszystkim. Ale też mogę mu się wypłakać w ramię, jak trzeba i pomóc, jak jemu jest ciężko" - wyznała Muskała Annie Zajdler w podkaście "Porażka czyli sukces".

Zobacz też:

Zamachowski i Muskała przyłapani na nocnej schadzce! Te zdjęcia nie kłamią

Zbigniew Zamachowski wdał się w romans z aktorką, a teraz taka sensacja! Richardson może otwierać szampana!

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała przyłapani na romantycznym spacerze! To już oficjalny związek?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gabriela Muskała | Zbigniew Zamachowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama