Reklama
Reklama

Sylwestrowa Moc Przebojów. Wiemy, kto poprowadzi imprezę Polsatu

W tym roku Sylwestrowa Moc Przebojów zapowiada się niezwykle emocjonująco: na scenie pojawi się prawdziwa plejada gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej i nie tylko! Kto wprowadzi widzów w szampański nastrój w ten ostatni grudniowy wieczór? Poznaj nazwiska prowadzących!

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu. Oni poprowadzą zabawę w Chorzowie

Sylwestrowa Moc Przebojów to już tradycja Polsatu. Występy gwiazd w ten wyjątkowy wieczór w roku będą zapowiadać dwa znane i lubiane duety prowadzących: prowadząca program "Farma" piękna Marcelina Zawadzka i Krzysztof Ibisz — prezenter i osobowość telewizyjna, której nie trzeba przedstawiać, a także energiczna Agnieszka Kołodziejska z Radia Zet wraz z przebojowym Adamem Zdrójkowskim.

Reklama

"Bardzo się cieszę, że już po raz trzeci będę miała przyjemność i zaszczyt poprowadzić Sylwestrową Moc Przebojów. Witanie Nowego Roku w takiej pozytywnej, optymistycznej atmosferze to zawsze ogromna frajda. A do tego przecież jeszcze czekają na nas występy fantastycznych muzycznych gości, którzy rozgrzeją i widownię zgromadzoną pod sceną i widzów przed telewizorami. Jestem pewna, że takie pożegnanie starego roku gwarantuje, że ten kolejny będzie jeszcze lepszy — mówi jedna z prowadzących imprezę, Marcelina Zawadzka

Sylwestrowa Moc Przebojów. Krzysztof Ibisz zaprasza

Na ten wyjątkowy wieczór cieszy się także Krzysztof Ibisz, człowiek, który podobnych imprez przeżył już setki. Nie ma on wątpliwości, że Polsat w tym roku to jedyny słuszny wybór, jeśli chodzi o sylwestrową imprezę: 

"Nie ma lepszego wejścia w Nowy Rok, bardziej optymistycznego, bardziej radosnego, niż spędzenie tej nocy z telewizją Polsat. W ten wyjątkowy wieczór pokażemy raz jeszcze, że mamy najlepszą rękę do zapraszania topowych, kochanych przez Państwa artystów. Oni wszyscy są po prostu naszymi przyjaciółmi i ta energia emanuje ze sceny i przechodzi przez ekrany telewizorów do Państwa domów, gdziekolwiek jesteście. Wszyscy mamy świadomość wyjątkowości tego wydarzenia i jeżeli powierzycie nam te kilka godzin, to na pewno was nie zawiedziemy, przekonuje znany konferansjer i dodaje: Zadbamy o to, żeby ta noc była wyjątkowa, radosna, pełna optymizmu, bo tak wszyscy — zarówno artyści, jak i my w Polsacie — patrzymy na ten nadchodzący rok 2024. Bądźcie z nami w tę wyjątkową noc!" - przekonuje Ibisz.

Na Sylwestrowej Mocy Przebojów zaprezentują się między innymi: 

 • Dawid Kwiatkowski
 • Kayah
 • Lady Pank, 
 • Doda
 • Smolasty, 
 • Feel
 • Majka Jeżowska, 
 • Skolim, 
 • Marcin Miller i Boys, 
 • Urszula, 
 • Enej, 
 • Oskar Cyms i wielu innych.

Na Sylwestrową Moc Przebojów zapraszają Telewizja Polsat i Województwo Śląskie. Współorganizatorami jest Stadion Śląski. Patronami Medialnymi są Radio Zet, Fakt i Interia.

Zobacz też:

Niespodzianki na Sylwestrze Polsatu. Wybrano niecodzienne duety na Sylwestrową Moc Przebojów

Zagraniczna gwiazda w Sylwestrowej Mocy Przebojów. Polsat "pozamiatał". Wiemy, kto wystąpi

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy