Reklama
Reklama

Zagraniczna gwiazda w Sylwestrowej Mocy Przebojów. Polsat "pozamiatał". Wiemy, kto wystąpi

Sylwestrowa Moc Przebojów zapowiada się w tym roku wyjątkowo spektakularnie! Olbrzymia scena rozbłyśnie tysiącem świateł, a z głośników popłynie najlepsza muzyka, której będzie towarzyszyć iście zjawiskowa scenografia. W świat wielkich hitów i energetycznych rytmów nocy sylwestrowej w tym roku zabiorą widzów największe muzyczne gwiazdy.

Zagraniczna gwiazda w Sylwestrowej Mocy Przebojów. Polsat "pozamiatał". Wiemy, kto wystąpi

Zapowiada się niezapomniana noc przy Sylwestrowej Mocy Przebojów. Bądźcie z Polsatem, aby z przytupem przywitać kolejny rok! Sylwestrowe świętowanie rozpoczynamy 31 grudnia o godzinie 20:00. Nie zabraknie też zagranicznej gwiazdy.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023. Oto kto wystąpi na imprezie Polsatu

Wśród artystów, którzy uczynią tę noc wyjątkową znajdą się ikony polskiej sceny rozrywkowej takie jak:

Reklama
  • idol młodzieży i książę polskiej sceny Dawid Kwiatkowski
  • królowa polskiej sceny Doda, której ostatnia trasa koncertowa "Aquaria Tour" okazała się olbrzymim sukcesem, 
  • charyzmatyczny Smolasty,
  • pochodzący ze Śląska zespół Feel, który skutecznie rozkręci każdą imprezę. 

Na scenie zagości również niepokorna Kayah, od lat związany z Polsatem zespół Enej, czy gwiazdy polskiego rocka ze swoimi kultowymi utworami - zespół "Lady Pank".Ponadto, wystąpią wokaliści młodego pokolenia tacy jak król YouTuba Konrad "Skolim" Skolimowski, Tribbs, i Kuba Szmajkowski oraz zwycięzca 18. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - fenomenalny Oskar Cyms, którego utwór pt. "Niech mówią" zdobył tytuł Przeboju Lata Radia Zet i Polsatu. To oczywiście nie koniec długiej listy, a na scenie pojawi się także Marcin Miller z zespołem Boys!

Znamy nazwisko zagranicznej gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów 2023

Zaprosiliśmy też Matteo Bocelliego - syna słynnego tenora światowej sławy - Andrea Bocelliego. Temu młodemu artyście muzyka towarzyszy od najmłodszych lat. Matteo ma już na swoim koncie debiutancki album i utwór napisany przez samego Eda Sheerana i jego brata Matthew Sheerana. 

Dzięki swojemu niezaprzeczalnemu talentowi jest jednym z najchętniej zapraszanych artystów w Stanach Zjednoczonych i Europie, ale w tym roku Matteo Bocelli wystąpi właśnie na scenie Polsatu o północy.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023 w niezwykłym Parku Śląskim

Na Sylwestrową Moc Przebojów "pod chmurką" na Śląsku czekają co roku miliony widzów, a kolejna odsłona imprezy w otoczeniu przyrody i migoczących świateł Parku Śląskiego i tym razem zapowiada się szampańsko. Wszystko to za sprawą wyśmienitych artystów oraz doskonale dobranego repertuaru, który przypadnie do gustu zarówno starszej, jak i młodszej części publiczności.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2023. Kiedy, gdzie i o której oglądać?

Na Sylwestrową Moc Przebojów zapraszają Telewizja Polsat i Województwo Śląskie. Współorganizatorem imprezy jest Stadion Śląski. Patronami Medialnymi są Radio Zet, Fakt i Interia. Początek imprezy od godziny 20:00 tylko w Polsacie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat | Sylwestrowa Moc Przebojów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy