Reklama
Reklama

Strzelaniny, wybuchy i arabscy szejkowie - pojawił się zwiastun autobiografii Patryka Vegi!

Jest już pierwszy zwiastun "Niewidzialnej wojny"! Dzieje się w nim tyle, że trudno stwierdzić, czy to na pewno biografia Patryka Vegi (45 l.), filmowca z Warszawy. Jeśli wierzyć opisowi dystrybutora - nareszcie poznamy "całą prawdę" o "najbardziej kontrowersyjnym reżyserze". Ma to być jego ostatni polski film w karierze. Patryk Vega grozi czy obiecuje?

Ostatni film Patryka Vegi?

Choć fani twórczości Vegi najbardziej czekają na jego pierwszy międzynarodowy film, będą musieli uzbroić się w cierpliwość - nie znamy jeszcze daty premiery projektu, który będzie miał szansę podbić światowe kina.

Wiemy natomiast, że już niebawem na ekrany trafi inny obraz tego twórcy - jego filmowa autobiografia.

Początkowo filmowiec ogłosił, że "Niewidzialna wojna" ma być jego ostatnią produkcją. Szybko jednak zmienił zdanie i stwierdził, że skoro w Polsce dokonał już wszystkiego, trzeba ruszyć ze swoim talentem w świat.

Reklama

Pierwszy zagraniczny film Vegi ma opowiadać o losach Władimira Putina. Czy kontrowersyjny twórca zaserwuje nam biograficzną trylogię?

Złe recenzje, dobra sprzedaż

Pomimo kiepskich recenzji jego filmów, miliony widzów szturmują kina przy okazji premiery kolejnych tytułów firmowanych nazwiskiem reżysera.

Ostatnia produkcja Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia" zaliczyła nie tylko artystyczną, ale i finansową klapę. Reżyser nie przejmuje się jednak wynikami i zrzuca winę za kiepskie wyniki na pandemiczne obostrzenia.

Jak dowiadujemy się z materiałów promocyjnych, najnowsza "Niewidzialna wojna" ma opowiedzieć widzom całą prawdę o najbardziej kontrowersyjnym reżyserze. A kto wcieli się w popularnego twórcę?

"Niewidzialna wojna" - gwiazdowska obsada

Choć niestety w filmie o Patryku Vedze, wyreżyserowanym przez Patryka Vegę, jako Patryk Vega nie wystąpi Patryk Vega, główna rola przypadła znakomitemu polskiemu aktorowi, który miał już swój epizod u samego Quentina Tarantino. Oto, jak prezentuje się Rafał Zawierucha w "Niewidzialnej wojnie":

To co dzieje się w zwiastunie, to prawdziwa "jazda bez trzymanki" - strzelaniny, kokaina, arabscy szejkowie i pościgi samochodowe.

Oglądając trailer można mieć wątpliwości, czy film rzeczywiście przedstawia losy reżysera urodzonego w Warszawie, czy może to jednak biografia kolumbijskiego barona narkotykowego.

Cóż, odpowiedź będzie można poznać w kinie.

Zobacz też:

Rafał Zawierucha zagra Patryka Vegę. Jego matkę... Anna Mucha!

Film Vegi o Durczoku nie powstanie? "Jestem na etapie konsultacji z prawnikami"

Doda, Patryk Vega i Kamil Stoch... dla nich wiara ma znaczenie!

Patryk Vega zapowiada film o Putinie. Podbije nim kina na całym świecie?

Kożuchowska, Wieniawa i Karolak - kto zostanie najgorszym aktorem roku?
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patryk Vega | Rafał Zawierucha | Anna Mucha
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy