Reklama
Reklama

Z produkcji Tarantino prosto do filmu Vegi. Wiemy, kto zagra "najbardziej kontrowersyjnego reżysera"!

Patryk Vega (45 l.) mógł sam zagrać główną rolę w swojej filmowej biografii, ale nie chciał wszystkiego robić sam. Jest już reżyserem i scenarzystą projektu, dlatego ogłosił casting. Najlepszy okazał się Rafał Zawierucha i to on zagra "najbardziej kontrowersyjnego reżysera". To nie koniec niespodzianek, bo w filmie ma pojawić się też m.in. Anna Mucha (42 l.).

Od Quentina Tarantino do Patryka Vegi

Choć najnowsze dzieło Patryka Vegi - "Niewidzialna wojna" - ma zadebiutować na ekranach kin już tej jesieni, póki co niewiele wiadomo o samym filmie, a szczegóły fabuły owiane są tajemnicą. Dystrybutor Kino Świat zapowiada film następująco: 

Choć o fabularnych niuansach wiadomo niewiele, ogłoszono już, kto wystąpi w filmie. Główną rolę ma zagrać nie kto inny jak Rafał Zawierucha. Polski aktor największe uznanie zdobył za występ u Quentina Tarantino w "Pewnego razu w Hollywood". Choć 35-latek zagrał tam tylko rolę epizodyczną, to i tak współpraca z jednym z najwybitniejszych współczesnych reżyserów zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie.  

Reklama

Oprócz roli u Tarantino, Zawierucha może pochwalić się też wieloma znakomitymi występami w rodzimych produkcjach. Aktor zagrał między innymi w głośnym filmie "Bogowie" o profesorze Zbigniewie Relidze, wojennym "Miasto 44", czy historyczno-biograficznym "Gierku". 

U jego boku w "Niewidzialnej wojnie" wystąpi w roli matki głównego bohatera... Anna Mucha! Aktorka współpracowała już z Patrykiem Vegą przy okazji jego filmu "Pitbull. Nowe porządki" z 2016 roku.

"Niewidzialna wojna" ma pojawić się w kinach 30 września 2022.  Co sam reżyser mówi o swojej najnowszej produkcji? 

Filmy Patryka Vegi cieszą się w Polsce niezwykłą popularnością. Pomimo kiepskich recenzji, miliony widzów szturmuje kina przy okazji premiery kolejnych filmów reżysera. I choć jego ostatnia produkcja ""Miłość, seks & pandemia" zaliczyła finansową i artystyczną klapę, reżyser nie przejmuje się wynikami zaniżonymi przez pandemię. Liczy na to, że "Niewidzialna wojna" powtórzy sukces takich hitów jak "Botoks" czy "Polityka". 

Czego można się spodziewać po najnowszym filmie "najbardziej kontrowersyjnego reżysera"? Na pewno bezkompromisowych scen i dosadnych dialogów, bo z tego słynie Vega. A  kto z kim będzie prowadził tytułową "niewidzialną wojnę"? Dowiemy się wkrótce.

Zobacz też:

Rafał Zawierucha pokazał swoją ukochaną!

Powstanie film o Putinie. Za kamerą stanie polski reżyser!

Sophie Turner i Joe Jonas po raz kolejny zostali rodzicami!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patryk Vega | Rafał Zawierucha | Anna Mucha
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy