Reklama
Reklama

Rafał Zawierucha pokazał swoją ukochaną! Fani są pod wrażeniem!

​Rafał Zawierucha pojawił się podczas 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w ramach promocji filmu "Najmro. Kocha. Kradnie. Szanuje" razem ze swoją tajemniczą partnerką, Beatą. Wyglądali tak elegancko, że komplementy błyskawicznie spłynęły na nich również od kolegów z branży!

Rafał Zawierucha zaprezentował się jako jedna z gwiazd 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w ramach promocji filmu "Najmro. Kocha. Kradnie. Szanuje". W produkcji odgrywa on rolę przyjaciela tytułowego bohatera, Ujmę.

Rafał Zawierucha pokazał ukochaną

Aktor po raz pierwszy pojawił się na czerwonym dywanie w towarzystwie swojej partnerki, Beaty Wiśnickiej. Tajemnicza blondynka miała na sobie czarną suknię z golfem od Macieja Zienia.

Na Instagramie napisał kilka czułych słów pod adresem swojej drugiej połówki. Dla niej też była to pierwsza impreza tego typu, na której mogła towarzyszyć ukochanemu.

Reklama

Po tym, jak podziękował organizatorom za znakomitą energię podczas wydarzenia, dodał:

Kim jest Beata Wiśnicka?

Kobieta nie jest w żaden sposób związana ze światem show-biznesu, więc stanowi dla fanów swoistą zagadkę...

Obserwatorzy komplementowali parę, przyznając, że są stworzeni do pokazywania się na czerwonym dywanie. Miłych słów nie szczędziły im również osoby z branży.

"Piękni Wy" - skomentowała Joanna Koroniewska.

"Coś pięknego!" - zachwycił się z kolei Misiek Koterski.

Uważacie, że pasują do siebie?

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Tragiczny finał wesela gwiazdy

Dorota Gardias walczy o zdrowie. Jej słowa poruszają

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy