Reklama
Reklama
Tylko u nas

Stramowski debiutuje w "Twoja twarz brzmi znajomo". Otrzymał niezwykłe wyzwanie! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Piotr Stramowski (35 l.) jest jedną z gwiazd najnowszej edycji muzycznego show "Twoja twarz brzmi znajomo". Jak aktor poradzi sobie ze śpiewaniem? Tylko Pomponikowi opowiedział o swoich przygotowaniach do show.

Piotr Stramowski zaśpiewa w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Piotr Stramowski znany jest z ról policjantów i zawodników MMA. Jak sam jednak przyznał w jednym z wywiadów, lubi parodiować i zawsze marzył o tym, żeby śpiewać. Szansę na zaprezentowanie obu umiejętności daje mu udział w show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". W rozmowie z reporterem Pomponika aktor przyznał, że uczestnicy nie mają dużo czasu na opracowywanie poszczególnych numerów, więc bardzo intensywnie ćwiczą.

Reklama

"Cały czas śpiewamy. Podejrzewam, że w domach w samochodach wieczorem na parkingu gdzie tylko kogoś nie będzie. Przynajmniej ja tak mam, żeby móc ćwiczyć. To jest olbrzymia przygoda, więc tak do tego podchodzę".

Piotr Stramowski opowiedział też Pomponikowi, jakie emocje towarzyszyły mu, kiedy pierwszy raz w przebraniu, charakteryzacji wjeżdżał windą na scenę "TTBZ". Wiele gwiazd z powodu stresu kompletnie nie pamięta tego pierwszego wejścia:

“Ja pamiętam, ale faktycznie to było dużo stresu. Jeszcze wylosowałem taki utwór, który z różnych względów był dla mnie wyzwaniem. Nie będę tutaj spojlerował,  ale to na pewno było takie stresujące. Na szczęście wiem, jak sobie radzić z tremą. Nieraz występowałem na deskach teatralnych i wydaje mi się, że zmieniłem to w fajną zabawę".

Jak faktycznie aktor poradził sobie z wyzwaniem i jaki utwór wylosował. zobaczymy już dzisiaj, 3 marca w Polsacie o godzinie 20:05. Jesteście ciekawi?

Piotr Stramowski - kariera

Piotr Stramowski to polski aktor filmowy, któremu największą popularność przyniosły występy w filmach Patryka Vegi. W produkcjach "Pitbull. Nowe porządki" (2016) i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" (2016) wcielił się w komisarza Dariusza "Majami" Wolkowskiego. Następnie zagrał w "Botoksie" (2017) i "Kobietach mafii" (2018). Stramowski ma na swoim koncie też inne ciekawe role. W 2017 r. zagrał w dreszczowcu historycznym "Katyń. Ostatni świadek" Piotra Szkopiaka, a w 2018 r. w komedii romantycznej "Narzeczony na niby" Bartosza Prokopowicza. U Konrada Maximiliana w "Fighterze" (2019) wcielił się w zawodnika MMA Tomasza Janickiego.

Piotr Stramowski pojawił się też w kilku serialach. Zagrał w "Na dobre i na złe", "Ultraviolet", "Żmijowisku" czy "Przyjaciółkach". Już niebawem widzowie będą mogli zobaczyć aktora w nowej produkcji telewizji Polsat - serialu "Bracia", gdzie pojawi się obok Mateusza Kościukiewicza, Nikodema Rozbickiego oraz Jana Frycza.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": uczestnicy 18. edycji

Najnowsza edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" budziła ogromne emocje na długo przed rozpoczęciem. Media szeroko omawiały zmiany, jakie zaszły w formule programu. Skład jurorski został okrojony do trzech osób oceniających: Małgorzata Walewska, Robert Janowski oraz Paweł Domagała. Również kto inny poprowadzi show. Obok Macieja Dowbora na scenie zobaczymy dawno niewidzianego prezentera Macieja Rocka.

Spore emocje budziła też lista uczestników, która była ujawniana stopniowo przez produkcję. Jako pierwsze podano nazwisko aktora Piotra Stramowskiego.

"Oto pierwszy uczestnik nowego sezonu @twojatwarzbrzmiznajomo. Aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, a także bożyszcze kobiet! Od zawsze lubił naśladować innych, teraz będzie miał możliwość zaprezentować nam swoje nowe wcielania na scenie #TTBZ" - czytamy w mediach społecznościowych Polsatu.

Jakiś czas później ogłoszono także udział Julii Kamińskiej, Oskara Cymsa i Katarzyny Kołeczek, Krzysztofa Ibisza, Natalii Janoszek, Darii Marx Marcinkowskkiej i Daniela Jaroszka.

Muzyczny show "Twoja twarz brzmi znajomo" rusza już 3 marca w Polsacie o godzinie 20:05.

Zobacz również:

Wielki powrót Macieja Rocka do Polsatu! Tak wita go stacja

Kamińska obawia się udziału w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Wygadała się przed kamerą!

Julia Kamińska o Krzysztofie Ibiszu w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Czym jej zaimponował?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy