Reklama
Reklama
Tylko u nas

Robert Janowski wyznał, że było mu przykro po zwolnieniu. Teraz święci triumfy!

Robert Janowski w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dał się poznać nie tylko jako utalentowany wokalista i aktor, ale również juror. Widzowie cenią jego merytoryczne wypowiedzi i uważają, że były prowadzący "Jakiej to melodii?" idealnie odnalazł się w formacie. W rozmowie z "Pomponikiem" artysta opowiedział o swojej przeszłości, pracy w TVP, a także o zwolnieniu!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18": zmiany w show!

Nadchodząca edycja kultowego już show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" emitowanego na antenie Polsatu wzbudza w widzach sporo emocji. Wszystko za sprawą zmian w obsadzie. Gospodarzem obok Macieja Dowbora show zostanie Maciek Rock, a w składzie jurorów znajdzie się Paweł Domagała, którego  publika kojarzy nie tylko z występów w filmach i serialach, ale również z wylansowania hitu "Weź nie pytaj".

Reklama

Również uczestnicy 18. odsłony formatu ciekawią fanów. Jak udało nam się ustalić, swoim talentem wokalnym popiszą się m.in. Julia Kamińska, Piotr Stramowski i Natalia Janoszek.

Fani w programie zobaczą również lubianych jurorów, w tym Roberta Janowskiego, który sam był uczestnikiem 15. edycji. Jego talent i kunszt został doceniony, w 2021 roku zdobył pierwsze miejsce, nic więc dziwnego, że jego rady i oceny są tak trafne.

W rozmowie z "Pomponikiem" Janowski odniósł się do swojej poprzedniej pracy i zwolnienia z TVP. Ma żal do stacji za taką decyzję?

Robert Janowski o braku strachu przed zwolnieniem i żalu do TVP!

Robert Janowski w wywiadzie zdradził, że tuż przed startem 18. edycji programu czuje emocje związane z przygodą, nowymi uczestnikami.

"Lekkie emocje są. Nowa przygoda, nowi ludzie, nowa ich droga, której jeszcze nie znają. Mogę to obserwować z lekkim dystansem, z półuśmiechem, bo już nie muszę niczego udowadniać i z sobą walczyć. Mam za sobą ten etap" - przyznał.

Artysta odniósł się również do zmian, które zostały wdrożone. Przyznał, czy obawiał się o swoją pozycję w programie. Okazało się, że w ogólne nie martwił się o posadę!

"Nie w tych kategoriach. Nie mam już 25 lat, a dwa razy więcej. To nie jest mój strach na życie. Dużo rzeczy zrobiłem, też właściwie nie musiałem ich robić, a mogłem. Skoro mogę w tym programie w dalszym ciągu brać udział, to chcę, bo bardzo go lubię" - powiedział.

Juror dodał, że nie obawia się strachu, nie tylko na polu zawodowym, ale również prywatnym.

"Czego tu się bać? Ja sobie uzmysłowię, że wszystko w życiu jest po coś. Nawet porażki nas wzmacniają, a nie pochwały. Pochwały mogą nas rozleniwiać, a jak nam się nie udaje, musimy się podnieść i walczyć" - podkreślił.

Zdradził również, że najciężej było mu się podnieść po odejściu z TVP, gdzie od lat prowadził teleturniej "Jaka to melodia?".

"Ciężko było mi zostawić ludzi, z którymi byłem przez 20 lat. Było mi przykro, smutno, tak po ludzku. To nie minęło" - dodał.

Robert Janowski: wiek, kariera

Robert Janowski urodził się 22 marca 1961 roku w Inowrocławiu. Z wykształcenia jest lekarzem weterynarii. W latach 80. XX wieku był wokalistą zespołów nowofalowych. Sławę przyniósł mu angaż w musicalu "Metro". W latach 1997-2018 prowadził teleturniej telewizyjny "Jaka to melodia?". Zwyciężył w finale 15. edycji programu rozrywkowego "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a od 17. edycji jest jurorem w show.

Na swoim koncie ma również wiele ról teatralnych, filmowych i serialowych. Wystąpił m.in. w: "Na dobre i na złe", "Na wspólnej", "Pora na czarownice", czy "Nad rozlewiskiem".

Przeczytajcie również:

Kamińska obawia się udziału w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Wygadała się przed kamerą! 

Wielki hit w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Fani uważają, że poznaliśmy nazwisko zwycięzcy!

Krzysztof Ibisz i Daria wystąpią w "Twoja twarz brzmi znajomo". Będzie tylko trójka jurorów             

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy