Reklama
Reklama

Wielki hit w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Fani uważają, że poznaliśmy nazwisko zwycięzcy!

Julia Kamińska (35 l.) została kolejną uczestniczką show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Artystka w najnowszej edycji pokaże widzom programu swoje umiejętności wokalne oraz aktorskie. Fani już zwiastują jej wygraną.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - na czym polega program?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to jeden z najbardziej popularnych show Polsatu. Pierwszy sezon wyemitowano w 2014 roku i do dziś pozostaje jednym z topowych programów rozrywkowych w Polsce. Uczestnicy "TTBZ" jak najwierniej starają się odwzorować występy polskich i zagranicznych artystów.

Show następnie oceniają jurorzy, którzy przyznają im punkty. Najlepsze wykonanie otrzymuje maksymalną liczbę 10 punktów, kolejne od 7 do 1. Po głosowaniu jurorów, uczestnicy sami sobie przydzielają punkty: po 5 punktów dla ulubionego występu konkurenta. Każdy odcinek kończy się wygraną tego, kto zdobył ich najwięcej. Jedna osoba z największą ilością przyznaną przez jury oraz druga, która została wybrana przez innych uczestników show.

Reklama

Obecnie telewizja Polsat przygotowuje się do nowego sezonu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na instagramowym koncie show pojawiła się informacja o nowych uczestnikach. Na razie do wiadomości fanów podano, iż w szranki stanie Piotr Stramowski oraz Julia Kamińska.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Julia Kamińska weźmie udział w show

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje o tajnym spotkaniu uczestników oraz jurorów programu. W Zamku Ujazdowskim osoby zaangażowane w produkcję miały omawiać tematy związane z premierą show.

Na instagramowym koncie "TTBZ" trafiły zdjęcia, które miały zaprezentować nowych uczestników. Wczoraj fani programu dowiedzieli się, że weźmie w nim udział Piotr Stramowski, a dzisiaj, iż na srebrnym ekranie będzie można zobaczyć Julię Kamińską.

"Przed Wami pierwsza uczestniczka nadchodzącej edycji @twojatwarzbrzmiznajomo Aktorka, scenarzystka i wokalistka o wielkim serduchu. Najpiękniejsza polska "Brzydula" @_julia_kaminska_ dołącza do ekipy #TTBZ" - czytamy w opisie fotografii.

Fani wróżą Julii Kamińskiej wygraną w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów programu Polsatu. Większość była zachwycona, że w gronie uczestniczek show pojawiła się Julia Kamińska. Niektórzy już teraz wróżyli gwieździe wygraną, inni z kolei gratulowali samej możliwości udziału:

"Świetnie, od dawna chciałem ją zobaczyć w roli uczestniczki";

"Oj, to może być kandydatka nawet do zwycięstwa w tym sezonie!";

"Od samego początku istnienia tego programu czekałem na występ Julii" - czytamy w komentarzach.

Julia Kamińska - programy rozrywkowe

To nie pierwszy program rozrywkowy, w którym bierze udział Julia. 13 czerwca 2010 roku w parze z Rafałem Maserakiem zwyciężyła w finale 11. edycji programu rozrywkowego TVN "Taniec z gwiazdami".

Z kolei wiosną 2022 roku została jedną z jurorek w programie "Mask Singer".

Zobacz też:

Julia Kamińska wisi kasę swojemu byłemu?

Julia Kamińska była dziewczyną Rosjanina. Zazdrość zniszczyła ich związek

Julia Kamińska przeszła metamorfozę. Odważne cięcie!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy