Reklama
Reklama

Sprzeczka Rozenek i Majdana odbyła się na oczach wszystkich. Chwilę później Małgorzata zabrała głos

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan od lat są szczęśliwie zakochani i regularnie dzielą się wspólnymi publikacjami z prywatnego życia, podróżami czy osiągnięciami. Do tego chętnie pozują na ściankach i biorą udział w różnego typu wydarzeniach. Niestety, mimo to nie zawsze jest między nimi kolorowo. Ostatnio doszło nawet do publicznej sprzeczki. Fotoreporterzy wszystko uchwycili.

Małgorzata Rozenek-Majdan podczas małżeńskiej sprzeczki

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pokazali się podczas przedpremiery filmu "Kuba" o Jakubie Błaszczykowskim. Jak donosiliśmy już wczoraj, ich prezencja bardzo zaskoczyła odbiorców. Po pierwsze, spodziewano się, że Rozenek-Majdan będzie w gorszej kondycji ze względu na swoje ostatnie problemy ze zdrowiem, po drugie - Radosław Majdan... wyglądał bardzo blado. Jego makijaż pozostawił wiele do życzenia.

Nie tylko to stało się powodem licznych dyskusji odbiorców i reporterów. W pewnym momencie pozowania na ściance Rozenek-Majdan i Radosław wdali się w sprzeczkę. Nie wyglądała co prawda poważnie, ale fotoreporterzy nie powstrzymali się przed wykonaniem kilku zdjęć. Ku zdziwieniu, już kilka chwil później Małgorzata zabrała głos w sprawie męża.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali Radosława Majdana. To w nim docenia

W rozmowie z Show News Małgorzata widocznie starała się pokazać, że z mężem wszystko w porządku. Chwaliła go za przygotowanie do codziennie wykonywanych obowiązków:

"Radek bardzo przygotowuje się do podcastów, bo lubi być perfekcyjnie przygotowanym. Dlatego dużo czasu spędza nad każdym gościem. Uważam, że jest świetny. Sądzę też, że ten podcast jest świetny. Uważam, że Radek ma świetny pomysł na siebie w tym podcaście i naprawdę lubię go słuchać. Ma kolejnych bardzo ciekawych gości i dobrze się w tym czuje, więc cieszę się, że się realizuje".

Wypowiedź Małgorzaty dotyczyła programu "Cały ten Majdan", czyli autorskiego programu Radosława Majdana.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie kryje prawdy o związku z Radosławem. Tak to wygląda

Małgorzata Rozenek-Majdan podczas tego samego wydarzenia porozmawiała z Pomponikiem. W wywiadzie wyznała, że rodzina jest dla niej fundamentem i bazą, na której może podbijać świat:

"Ja jestem bardzo szczęśliwą żoną i osobą, która tę niezależność zewnętrzną może realizować właśnie dzięki bardzo dużemu wsparciu rodziny. To jest taki układ idealny. Jak się kogoś dobrze zna, tak, jak ja znam Radzia, to nie potrzeba sygnałów, żeby wiedzieć po mowie ciała, że jakaś sytuacja jest niekomfortowa, albo jakąś sytuację chce się przerwać".

Po wypowiedziach "Perfekcyjnej Pani Domu" można jasno wywnioskować, że cokolwiek rozjuszyło zakochanych na ściance, już nie jest powodem kłopotów. Widocznie jasno wyjaśnili sobie, że to jedna z tych "niekomfortowych" sytuacji, o których wspomniała nam gwiazda TVN-u...

Czytaj też:

Rozenek-Majdan pokazała się w niepokojącym stanie. Szybko ruszyła z wyjaśnieniami

Żona Modesta Amaro ujawniła co myśli o Majdanach. To oni zamieszkali w jej domu

Małgorzata Rozenek-Majdan ujawniła największe marzenie. Co na to Radosław? [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama