Reklama
Reklama

Żona Modesta Amaro ujawniła co myśli o Majdanach. To oni zamieszkali w jej domu

Wojciech Modest Amaro dwa lata temu postanowił zamknąć swoje restauracje i wynieść się z Warszawy na wieś. Jego 300-metrowy dom w Wilanowie można było wynająć. Nie każdego było stać na zaproponowaną przez Amaro cenę wynajmu. Znalazła się jednak rodzina, która mogła sobie na to pozwolić. Dom wynajęła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan po narodzinach Henryka mieszkała z synami i Radosławem Majdanem w luksusowym warszawskim apartamencie. Jednak w piątkę było im tam ciasno, więc postanowili wybudować własny dom w Konstancinie. Kupili działkę i budowa ruszyła. Jednak nie wszystko szło w tempie, które zadowoliłoby Perfekcyjną Panią Domu.

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan musiała wynająć dom

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła wynająć dom, nim jej willa stanie w Konstancinie. W 2022 roku wynajęła 300-metrową posiadłość w Wilanowie. To lokum ma cztery sypialnie, basen na dachu i ogród. Do domu przynależy też piękny taras.

Jak można było przeczytać na jednym z portali zajmujących się wynajmem "dom szczyci się przepiękną aranżacją wnętrz i doborem materiałów najwyższej jakości". Zlokalizowany jest w środku miasta w spokojnej okolicy nowo powstałych domów.

Rozenek wynajmowała dom od Wojciecha Modesta Amaro

Dom należał do Wojciecha Modesta Amaro i został urządzony przez jego żonę Agnieszkę. Para jednak postanowiła opuścić Warszawę i diametralnie zmieniła styl życia. W ubiegłym roku, mimo że rodzina Majdanów cały czas zamieszkuje willę, to jednak została ona wystawiona na sprzedaż. Zgodnie z ofertą, jaka ukazała się na jednym z portali z nieruchomościami cena  za dom to 10 mln 900 tys. zł. Za mkw. trzeba więc zapłacić ponad... 36 tys. zł. Mimo takiej ceny dom został sprzedany. 

Wojciech Modest Amaro i jego żona już nie wynajmują posiadłości w Wilanowie Majdanom. Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż komuś innemu płacą czynsz. Wiadomo, że jakiś czas temu wynosił on 30 tys. złotych miesięcznie. Nie wiadomo, czy nadal tyle pobiera nowy właściciel.

Agnieszka Amaro nie tęskni za domem

Agnieszce Amaro nie brakuje warszawskiego życia. Nie czuje też smutku za domem. Wręcz przeciwnie, jest zadowolona, że tętni w nim życie.

"Nie tęsknimy za tym dawnym warszawskim życiem i naszym starym domem. Jesteśmy na innym etapie. Natomiast Małgorzata nie wynajmuje już od nas. Tamten dom jest od jakiegoś czasu kupiony przez kogoś innego. Ale cieszę się, że Małgosia jest taka szczęśliwa w naszym byłym domu. Widzę, że jest pełna euforii, że dzieci są tam szczęśliwe, biegają zadowolone, więc niech im się wiedzie tam dobrze i mieszka jak najdłużej i jak najlepiej. To nasze przesłanie, bo każdemu dobrze życzymy. My mamy teraz według mnie piękniejszy, większy dom, więc nie ma czego żałować" - mówi żona mistrza kuchni w rozmowie z Plotkiem.

Zobacz też:

Znowu można zjeść u Modesta Amaro. Cena jest jednak zaporowa

Wojciech Modest Amaro też plajtował. Musiał zamknąć restauracje

Mało kto znał ten fakt z przeszłości Amaro. To dopiero szok!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Modest Amaro | Małgorzata Rozenek | Agnieszka Amaro
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama