Reklama
Reklama

Ludzie zaniepokojeni stanem Radosława Majdana. Blady jak ściana wprawił fanów w osłupienie

Uroczysta premiera filmu o piłkarzu Jakubie Błaszczykowskim przyciągnęła wiele gwiazd. Wśród nich nie zabrakło jednej z najpopularniejszych par celebrytów - Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Niestety, mężczyzna wypadł bardzo... blado. Co się wydarzyło?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na premierze

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Nic dziwnego, że nie brakuje ich na największych imprezach znajomych z branży.

Tym razem zakochani pojawili się na premierze filmu "Kuba" o Jakubie Błaszczykowskim, który będzie miał premierę w sieci już 23 lutego. Na oficjalnej premierze sławy spotkały się trzy dni przed tą datą - w warszawskim KinoGramie.

Reklama

Radosław Majdan wypadł bardzo blado. Ten widok niepokoi?

Radosław Majdan postanowił wesprzeć kolegę z branży i na premierę udał się razem z żoną. Zakochani z przyjemnością pozowali na ściance. Nie da się jednak ukryć, że coś poszło nie tak. Radosław zaprezentował się wyjątkowo... blado.

Małgorzata Rozenek-Majdan jakiś czas była niedysponowana i miała nawet nogę w gipsie, a aktualnie przechodzi rehabilitację - wydawać by się mogło więc, że to ona będzie w niego gorszej kondycji... a jednak tak się nie stało. W błyszczącym komplecie zachwyciła fotoreporterów, a jej umięśniony brzuch szybko przykuł uwagę internautów.

Radosław za to został tak mocno upudrowany, że w połączeniu z ciemnymi ubraniami zaprezentował się niezwykle specyficznie. Na szczęście znanemu sportowcowi nic nie jest - to tylko wina zbyt mocnego makijażu. Trzeba jednak przyznać, widok jest niepokojący. Zobaczcie sami.

Małgorzata Rozenek-Majdan wyjawiła prawdę o intercyzie i planach

Podczas wydarzenia mieliśmy przyjemność porozmawiać z gwiazdami. W trakcie rozmowy z Pomponikiem Rozenek-Majdan nie kryła, że z Radosławem mają bardzo konkretnie poukładane sprawy finansowe. Gwiazda wyznała m.in. co myśli na temat intercyzy:

"Temat mojej pracy doktorskiej dotyczył właśnie intercyzy. Uważam, że czerwona flaga pojawia się, kiedy nie rozmawiamy o sprawach finansowych przed wejściem w związek i to powinno zastanawiać. Ta rozmowa powinna się odbyć, taki temat powinien być podjęty przed ślubem. To jest bardzo osobisty temat, ale niezależność kobiety jest bardzo ważna również w sferze finansowej".

Nie chciała jednak ujawnić, jaką decyzję podjęła razem z ukochanym. Zdradziła za to pewien pomysł, który od jakiegoś czasu kiełkuje w jej marzeniach. Mowa o dokumencie - na temat... jej samej:

"Myślę, że to byłby naprawdę mega dobry dokument. Ja już zaczęłam zbierać materiały, żeby taki dokument kiedyś powstał. Nie mówię, że tworzony przez takiego dużego twórcę streamingowego, ale myślę, że to jest historia, która mogłaby gdzieś tam dać otuchę".

Oglądalibyście?

Czytaj też:

Zaskakujące wieści na temat Małgorzaty Rozenek. Najpierw wizyta w szpitalu, a teraz jeszcze to

Agnieszka Woźniak-Starak ujawnia prawdę o swojej bezdzietności. To nie wybór

Rozenek kusiła nóżkami warszawiaków. Została przyłapana w żabowatej zieleni [ZDJĘCIA]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radosław Majdan | Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama