Reklama
Reklama

Zaskakujące wieści na temat Małgorzaty Rozenek. Najpierw wizyta w szpitalu, a teraz jeszcze to

Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku tygodni oddaje się intensywnym treningom, które mają przygotować ją do udziału w nowym programie TVN - "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Niestety - podczas ćwiczeń celebrytka nabawiła się poważnej kontuzji, w związku z czym musi przejść długą rehabilitację. Na tym jednak nie kończą się jej problemy...

Małgorzata Rozenek została gwiazdą nowego programu TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan  od lat jest jedną z najbardziej zapracowanych polskich celebrytek. Gwiazda TVN-u w ostatnim czasie przechodzi niezwykle intensywny okres w życiu zawodowym. Niestety nie wszystko zawsze układa się po jej myśli. Po tym jak "Perfekcyjnej Pani Domu" udało się spełnić marzenie i zostać prezenterką "Dzień Dobry TVN", w wyniku zaskakujących zmian, na jakie zdecydowali się producenci popularnej śniadaniówki, celebrytka musiała pożegnać się ze stanowiskiem prowadzącej.

Fani małżonki Radosława Majdana obawiali się, czy będą mieli jeszcze szansę oglądać prezenterkę na antenie stacji. Szybko okazało się jednak, że pracodawcy złożyli jej już kolejną propozycję. Małgorzata Rozenek pochwaliła się, że już niebawem weźmie udział w nowym programie TVN-u, czyli "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz".

Po ogłoszeniu planów w social mediach gwiazda ruszyła z intensywnymi przygotowaniami, które szczegółowo relacjonowała na swoim instagramowym profilu.

Reklama

"Perfekcyjna Pani domu" trafiła do szpitala

Niestety trening do programu, który od swoich uczestników będzie wymagał niezwykłej tężyzny fizycznej, nie wyszedł "Perfekcyjnej Pani Domu" na dobre.

Celebrytka nie uniknęła upadku podczas biegu na nartach, w związku z czym konieczna była wizyta w szpitalu. Okazało się, że Małgorzata Rozenek musi nosić gips, po którego zdjęciu czeka ją długa rehabilitacja.

Teraz nadeszły kolejne niepokojące wieści - jak podają Wirtualne Media - premiera pierwszego odcinka "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" została przesunięta na bliżej nieokreślony termin. Show, który miał zadebiutować na antenie TVN-u już w przyszłym miesiącu, zapewne trafi do widzów z kilkutygodniowym opóźnieniem.

Nie wiadomo jednak, czy decyzja włodarzy stacji z Wiertniczej ma coś wspólnego z problemami zdrowotnymi Małgorzaty Rozenek-Majdan. Niewykluczone jest, że producenci czekają na to, aż celebrytka wróci do formy.

Znana z dużego zaangażowania w swoje projekty małżonka byłego reprezentanta Polski na pewno jest mocno niepocieszona późniejszym startem jej nowego programu.

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek trafiła do szpitala. Smutne doniesienia o stanie zdrowia

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, dlaczego Radosław Majdan jest jej trzecim mężem

Małgorzata Rozenek-Majdan i Misha Kostrzewski są rodzeństwem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama