Reklama
Reklama

Małgosi Rozenek-Majdan jest szczególnie bliski. Kim jest Misha Kostrzewski?

Małgorzata Rozenek-Majdan (45 l.) nigdy nie ukrywała, że jest blisko związana z rodziną. Z rodzicami zawsze utrzymywała stały kontakt, a z bratem, od czasu jego przeprowadzki do Polski, także. Wcześniej było to utrudnione ze względu na miejsce zamieszkania Mishy Kostrzewskiego. Jednak nawet wtedy co roku spędzali razem część wakacji.

Michale Kostrzewskim do niedawna było wiadomo tyle, że jest bratem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Celebrytka chętnie podkreśla w wywiadach i na Instagramie łączącą ich więź oraz, wyraźnie dla niej dostrzegalne, podobieństwo Mishy do Brada Pitta. Na temat swoich relacji rodzinnych rąbka tajemnicy Kostrzewscy uchylili w podcaście Radosława Majdana pod błyskotliwym tytułem „Cały ten Majdan”. 

Reklama

Małgorzata gościła u męża wraz z tatą, Stanisławem Kostrzewskim. Jak ujawnili wspólnymi siłami, Małgorzata i Michał odebrali takie samo wychowanie, jednak każde z nich postanowiło zbudować na tych podwalinach zupełnie różne kariery. 

Misha Kostrzewski i Małgorzata Rozenek-Majdan uczyli się w szkole baletowej

Kiedy rodzeństwo zostało przez rodziców zapisane do Państwowej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie, Misha zrozumiał, że odnalazł swoje powołanie

Małgorzata zaś strasznie się męczyła. Jak wspominała z perspektywy czasu w „Dzień Dobry TVN”:

 „Jak ja tego miejsca nienawidziłam. Wiele pamiętam, pamiętam wszystkie pozycje, tego nie da się zapomnieć, to jest pamięć mięśniowa. Całe moje dzieciństwo toczyło się w takiej sali przy drążku”. 

Z czasem, jak wiadomo, postanowiła zostać prawniczką, następnie poślubiła Jacka Rozenka, potem zgłosiła się na casting do polskiej edycji „Perfekcyjnej pani domu”, no i poszło już z górki. 

Tymczasem Misha Kostrzewski szlifował talent taneczny jako solista w operze w Lyonie i Les Ballets de Monte Carlo. Po tym, gdy zdobył uprawnienia instruktora tańca i choreografa, związał swoją karierę zawodową z „Le Petit Conservatoire de Danse” oraz  Międzynarodowym Instytutem „Notre-Dame du Lac” w Cologny. 

Misha Kostrzewski postanowił wrócić do Polski

Jak wyznała kiedyś w  DDTVN Małgorzata, zmienił imię z Michała na Mishę nie tylko po to, by brzmiało bardziej światowo. Był to hołd złożony słynnemu tancerzowi Michaiłowi Barysznikowowi. 

Mimo trudności logistycznych, bo Misha minione 30 lat spędził we Francji, brat i siostra pozostawali w bliskich relacjach i co roku spędzali razem część wakacji. Wszystko zmieniło się, gdy Kostrzewski rozstał się z żoną, wrócił do Polski i zasiadł w fotelu jurorskim programu „You Can Dance. Nowa generacja”

Propozycja zawodowa z Polski nadeszła w idealnym czasie, bo we Francji już i tak nie miał czego szukać, bo tym, jak zostawiła go żona. Z Ksenią Kostrzewski dochował się trzech córek: Elisabeth, Yanny i Niny. Małżeństwo rozpadło się po 20 latach, jak twierdzi Misha, z inicjatywy żony. Jak wyznał w rozmowie z tygodnikiem „Świat i Ludzie”:

„Moja żona chciała odejść. Nie ukrywam, że jest to dla mnie wielki ból i pewnego rodzaju dramat, porażka. Ale jeśli się kogoś kocha, to trzeba też szanować to, co ta osoba chce zrobić. Jeśli ktoś chce odejść to musi odejść. Choć, owszem, próbowałem  przez półtora roku ratować tę relację”. 

Brat Rozenek-Majdan układa sobie życie na nowo

Przyjazd do Polski okazał się początkiem nowego życia. Na planie show „You Can Dance. Nowa Generacja” Kostrzewski poznał stylistkę fryzur, Kingę. Od razu między nimi zaiskrzyło, co wpłynęło na kolejne decyzje Kostrzewskiego. Jak ujawnił w rozmowie z Jastrząb Post: 

 „Podjąłem już decyzję, że wracam do Polski! Początkowo miałem zostać do grudnia ze względu na program „You Can Dance – Nowa Generacja”. Na planie poznałem miłość życia. Jestem bardzo zadowolony, bo to było naprawdę nieoczekiwane. Przeprowadzam się do Polski”. 

Wiadomo, że miłość wciąż kwitnie, a relacje rodzinne Kostrzewskich układają się lepiej niż kiedykolwiek. Jak mówił Misha o siostrze w rozmowie z tygodnikiem „Świat i Ludzie”:

"Mamy prawdziwą więź, mamy też dla siebie wzajemny szacunek: do swojej pracy, do tego, co robimy w życiu. O, dziś na przykład byłem u niej. I mam na sobie marynarkę, którą dostałem od niej z prezencie. Siostra zawsze jest gotowa, by ze mną porozmawiać, wspierać w trudnych momentach”. 

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek staje w obronie brata. Misha Kostrzewski zwolniony z TVP

Brat Małgorzaty Rozenek-Majdan tak szczery nigdy nie był. Padły mocne słowa

Michał Misha Kostrzewski: "Przeprowadzam się do Polski"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Misha Kostrzewski | Radosław Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy