Reklama
Reklama

Małgorzata Rozenek staje w obronie brata. Misha Kostrzewski zwolniony z TVP

Małgorzata Rozenek-Majdan lekkim krokiem weszła do świata telewizji. Karierę rozpoczęła od "Perfekcyjnej Pani Domu", a teraz jest prezenterką programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". Niestety, jej brat Michał "Misha" Kostrzewski nie miał tyle szczęścia, aby zawojować telewizję. Jego przygoda z TVP szybko się skończyła. Teraz siostra broni brata i jego talentu.

Małgorzata Rozenek staje w obronie brata. Misha Kostrzewski zwolniony z TVP

Małgorzata Rozenek to młodsza siostra Michała "Mishy" Kostrzewskiego. Utalentowane rodzeństwo skończyło tę samą szkołę baletową w Państwowej Szkole Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Jak potoczyła się kariera Małgosi - wszyscy wiemy. Natomiast Misha Kostrzewski postanowił wyjechać do Francji, by realizować marzenia o byciu zawodowym tancerzem. Występował m.in. w operach w Lyonie i Monte Carlo.

Reklama

Rozenek gorzko o pracy brata w TVP: "Nie wykorzystano jego potencjału"

Po latach mieszkania poza granicami Polski powrócił do kraju i został jurorem pierwszej edycji tanecznego programu TVP "You Can Dance. Nowa Generacja". Niestety, nie zagrzał w nim miejsca na dłużej. Po jednym sezonie zrezygnowano ze współpracy z Mishą Kostrzewskim. Co o tej decyzji sądzi jego bardziej doświadczona telewizyjnie siostra?

"Ja bardzo mocno rozumiem artyzm mojego brata i wiem kim jest, co osiągnął. Wiem też jaką drogę przeszedł, jakie ma cechy charakterystyczne i nie było to dla mnie zaskoczeniem. Telewizja jest specyficznym medium i myślę, że dla Michała zbyt wąskim. Szczerze? Myślę, że nie wykorzystano jego potencjału w ogóle. " - wyznała Małgosia w rozmowie z Wirtualną Polska.

Rozenek gorzko o zwolnieniu brata z TVP: "Nie zrozumiano, jaki diament ma się w ręku"

"Nie lubię być osobą, która krytykuje cokolwiek, ale myślę po prostu, że nie wykorzystano jego potencjału. Ani jego wiedzy, ani umiejętności. Myślę, że nie zrozumiano, jaki diament ma się w ręku" - dodała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek zawsze stara się dążyć do celu, a jej brat uważa ją za jedną z najbardziej ambitnych i profesjonalnych osób w show-biznesie. A jak swojego brata ocenia Gosia?

"Michał jest moim starszym bratem, więc to jest tak, że on ma w sobie taką potrzebę chronienia mnie. Ceni mnie za moje osiągnięcia, za to kim jestem i to jest tak, że ja muszę uspokajać jego, a nie on wspierać mnie" - dodała.

Czyżby szykowała się konfrontacja TVN kontra TVP?

Zobacz też:

Misha Kostrzewski zachwyca się siostrą: "Ma wielkie serce" [TYLKO U NAS]

Czarne chmury nad Rozenek. Brat jej pomoże?

Brat Rozenek ma "cenne" rady dla Cichopek i Hakiela

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy