Reklama
Reklama

Socha pierwszy raz POKAZAŁA CÓRKI. Internauci zgodni: "Wykapana mama"

Małgorzata Socha chroniła wizerunek swoich dzieci. Aktorka zdecydowała jednak, że już nie będzie ukrywać ich twarzy. Zapozowała z córkami w kuchni. Internauci doszukują się podobieństwa.

Małgorzata Socha jest w szczęśliwym związku

Małgorzata Socha jest bardzo rodzinną osobą. W wielu wywiadach nie raz wspominała to, że bliscy są dla niej najważniejsi. Aktorka od 25 lat związana jest z Krzysztofem Wiśniewski. Poznała go jeszcze jako nastolatka. I choć wydawało się, że to tylko wakacyjna miłość, to para stworzyła udaną rodzinę.

W wywiadzie z Agatą Młynarską Socha przyznała, że musiała swojego przyszłego męża postawić pod ścianą, żeby zdecydował się jej oświadczyć.

Reklama

"Czułam, że albo weźmiemy ślub, albo się rozstaniemy. Krzysztof poprosił mnie o rękę którejś Wigilii. Po dwóch latach powiedziałam mu, że znalazłam miejsce na wesele, mam datę za rok i on musi mi dać znać, co robimy, bo muszę dać zaliczkę, żeby wziąć ślub w miejscu, jakie sobie wymarzyłam. Powiedziałam mu, że musi się zdecydować do jutra rana. No i się chłopak zdecydował. Miał rok, żeby się przyzwyczaić do myśli, że za rok o tej porze będzie się żenił" - mówiła aktorka.

Małgorzata i Krzysztof są małżeństwem od 2008 roku. Para doczekała się trójki dzieci. Wspólnie wychowują Zosię, Basię i Stasia. 

"Zawsze wiedziałam, że chcę mieć dużą rodzinę. To był mój priorytet. Dla mnie dom to dziecięcy szczebiot. Bez dzieci czułabym się niespełniona. Moje ananasy wypełniają cały mój świat. To jest niezwykłe uczucie, kiedy wiesz, że masz dla kogo żyć. Najpierw jestem matką, potem żoną i aktorką. W tej kolejności" - mówiła w rozmowie z Twoim Stylem.

Małgorzata Socha pokazała córki. Do kogo Zosia i Basia są podobne?

Małgorzata Socha nie pokazuje często swoich dzieci na Instagramie. Do tej pory zasłaniała ich twarze emotkami lub tak ustawiała obiektyw, żeby dzieci pozowały tyłem. 

Ostatnio jednak aktorka znana z serialu "Przyjaciółki" zmienia decyzję. W niedzielę 23 października pokazała w sieci zdjęcie, na którym wraz z córkami Zosią i Basią prezentują własnoręcznie upieczony sernik i życzą fanom udanej niedzieli.

"Niedziela udana! Rodzina, przyjaciele i... wyrośnięty sernik własnej roboty" - napisała aktorka.

Internauci od razu zauważyli, że córki aktorki są do niej bardzo podobne.

"Córeczki pani są śliczne i jakie podobne do pani!"; "Córy podobne do mamy"; "Piękne dziewczęta" - pisali fani.

Też widzicie podobieństwo?

Odcinki nowego sezonu "Przyjaciółek" możecie oglądać w dowolnej chwili TUTAJ w Polsat Go!

Zobacz też:

Zmiany w domu Małgorzaty Sochy? Wszystko na to wskazuje

Małgorzata Socha obnaża prawdę o zarobkach aktorek. "To, co powiedziała Marysia Dębska, niestety jest prawdą"

Małgorzata Socha zdradza sekret udanego związku. "Trzeba tupnąć nogą"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | Przyjaciółki
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy