Reklama
Reklama

Małgorzata Socha zdradza sekret udanego związku. „Trzeba tupnąć nogą”

Małgorzata Socha (42 l.) lubi podkreślać w wywiadach, że chętnie porozumiewa się z mężem za pomocą prostych, łatwo przyswajanych komunikatów. „Nie tylko kobiety muszą iść na kompromisy”.

Małgorzata Socha poznała swojego męża  jako nastolatka. To była wakacyjna miłość, jednak, jak z perspektywy czasu wyznała Socha, już w wieku 17 lat miała przeczucie, że kiedyś się z Krzysztofem pobiorą. W praktyce jednak okazało się to trudniejsze, niż zakładała. Jak wyznała w rozmowie z Agatą Młynarską w programie „Jaka Ona jest”, jej chłopakowi trudno było się zdecydować. Na szczęście trafił na kobietę, która wie, czego chce.

Równie jasno postawiła sprawę przed narodzinami pierwszego dziecka. Jak wyznała Agacie Młynarskiej, gdy zorientowała się, że ma opory przed uczestniczeniem w porodzie rodzinnym, wytoczyła najcięższe działo:

Małgorzata Socha ujawnia receptę na związek

Reklama

Krzysztof Wiśniewski rzadko towarzyszy żonie na salonach. Najwyraźniej woli trzymać się z dala od show biznesu. Być może jest to jedna z recept na udany związek. Miłość Małgorzaty i Krzysztofa przetrwała już 25 lat, z czego minione 14 spędzili jako małżeństwo. W rozmowie z „Faktem” aktorka ujawnia ich tajemnicę:

Zobacz też:

Inflacja niestraszna Szelągowskiej. Wyciekła wysokość jej zarobków

Joanna Opozda załamana cierpieniem psów. Przestrzega fanów

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha
Reklama
Reklama
Reklama