Reklama
Reklama

Smutne wyznanie Chylińskiej. Zadał jej cios prosto w serce. Nie może się pozbierać

Agnieszka Chylińska ma za sobą traumatyczne przeżycia w sferze uczuciowej. Wokalistka do tego stopnia została zraniona, że do dziś nie może się otrząsnąć i ma problem z zaufaniem. Nawet na wyznanie „kocham cię” nie umie zareagować prawidłowo!

Chylińska: ilu miała mężów?

Agnieszka Chylińska (posłuchaj!) nie należy do zbyt wylewnych gwiazd, jeśli chodzi o mówienie o jej życiu prywatnym. Podczas gdy jej koleżanki z show-biznesu chwalą się swoimi partnerami na ściankach podczas eventów, mąż Chylińskiej wciąż pozostaje w jej cieniu. Para nigdy nie pojawiła się razem publicznie i mało kto wie, jak wygląda Marek, bo tak ma na imię jej wieloletni ukochany, z którym doczekała się syna oraz dwóch córek.

Reklama

Marek nie jest pierwszym mężem Agnieszki Chylińskiej. W młodości wyszła za mąż za Krzysztofa Krysiaka, którego poznała na imprezie u Roberta Gawlińskiego. Para zakochała się w sobie do szaleństwa i zdecydowali się na szybki ślub. Niestety, nie był to dobry pomysł i życie szybko zweryfikowało ich uczucie. Po zaledwie szesnastu miesiącach byli już rozwiedzeni.

Chylińska była też w nieformalnych związkach, którymi jednak nie chciała dzielić się z mediami. W pewnym momencie postanowiła, że swoje życie rodzinne i uczuciowe będzie chronić przed tabloidami i trwa w tym do dziś.

Chylińska ma traumę przez nieszczęśliwą miłość

Co ciekawe, ostatnio postanowiła jednak nieco się otworzyć. Nie wypowiedziała się jednak na temat męża, a innego mężczyzny, w którym w przeszłości była do szaleństwa zakochana. Niestety, była to nieszczęśliwa miłość, która spowodowała u niej niewyobrażalną traumę. W najnowszym wywiadzie, który został zamieszczony na tiktokowym kanale Kurier Emocji, wyznała, że doświadczyła trudnej miłości, która pozostawiła w niej zadrę.

Na pytanie Kuby Wojewódzkiego, co najgłupszego zrobiła w miłości w życiu, odpowiedziała: "Oddałam kiedyś całe swoje serce. Komuś, kto po prostu zrobił z tego tatar. Może dlatego dziś mam problem z zaufaniem, mam problem z otworzeniem się i mam problem, żeby z tym, by na hasło ‘kocham cię’ zareagować dobrze" - wyznała ze smutkiem.

"Po prostu jak się pojawia ta bliskość, to już mnie nie ma" - dodała.

Agnieszka Chylińska nie zdradziła, który mężczyzna spowodował tę traumę i znając dyskrecję wokalistki, z jej ust nie padnie w przyszłości żadne nazwisko.

Mamy nadzieję, że upora się z tym problemem i będzie mogła w przyszłości cieszyć się w pełni miłością.

Zobacz też:

Agnieszka Chylińska: Potworna tragedia w otoczeniu gwiazdy! "Została sama z dziećmi, po nagłej śmierci męża"

Agnieszka Chylińska opowiada o pierwszym małżeństwie. Dlaczego trwało tak krótko?

Chylińska nie przestaje płakać. Prawda o chorobie synka ją przerosła. Co się dzieje w jej domu? 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy