Reklama
Reklama

Małżeństwo Agnieszki Chylińskiej budzi ciekawość. Artystka nie mówi wiele o mężu. Kim jest tajemniczy Marek?

Agnieszka Chylińska dwa razy wychodziła za mąż. Jej drugie małżeństwo trwa już 13 lat. Artystka nie mówi wiele o mężu Marku, a fakt, że wyszła za niego, ukrywała przez dwa lata! Co wiadomo o partnerze piosenkarki?

Agnieszka Chylińska to popularna piosenkarka, autorka tekstów, jurorka programu "Mam talent", a także autorka książek dla dzieci. Artystka mimo swojej popularności stara się nie ujawniać szczegółów z życia prywatnego. Jej relacje do tego stopnia są owiane tajemnicą, że o drugim małżeństwie piosenkarki media dowiedziały się po dwóch latach!

Agnieszka Chylińska wychodziła za mąż dwa razy

Pierwszym mężem Agnieszki Chylińskiej był Krzysztof Krysiak, menedżer działu marketingu wytwórni Sony Music. Piosenkarka poznała go w 1996 podczas imprezy u Roberta Gawlińskiego lidera grupy Wilki. Artystka wyszła za Krysiaka 20 kwietnia 2002 w Pałacu Opatów w Gdańsku-Oliwie. Już wtedy para przechodziła kryzys, a małżeństwo przetrwało zaledwie 16 miesięcy. 

Reklama

Niedługo po rozwodzie Chylińska związała się z tajemniczym Markiem. Niewiele wiadomo o mężczyźnie. Jedynie tyle, że kiedy się poznali, Marek pracował w firmie reklamowej w Sopocie. To on zajmował się projektowaniem okładek płyt i plakatów dla grupy O.N.A.  Jak mówi sama artystka, to była miłość z wyboru. W 2010 para wzięła ślub, ale... przez dwa lata udało im się zachować tę informację w sekrecie! Dopiero w 2012 roku sprawa wyszła na jaw. Wówczas menedżerka piosenkarki wydała oficjalny komunikat: "To prawda, Agnieszka i Marek wzięli ślub. Cieszą się i nawet trochę dziwią, że udało im się zachować tę wiadomość w tajemnicy". 

Kim jest Marek, drugi mąż Agnieszki Chylińskiej?

Mąż Chylińskiej unika show-biznesu i nie pokazuje się razem z żoną na żadnych imprezach branży. Wiadomo tylko, że jest "magikiem od grafik" i to on stoi za okładkami płyt artystki.

Agnieszka i Marek wychowują wspólnie trójkę dzieci: syna Ryszarda, który przyszedł na świat w 2006 roku oraz dwie córki: Esterę, która jest 4 lata młodsza od syna i Krystynę, urodzoną w 2013 roku. Kiedy Agnieszka jest na planie "Mam talent" to Marek przejmuje opiekę nad dziećmi. 

Jedna z nieprawdziwych informacji, która swego czasu krążyła w sieci, była wzmianka na temat romskiego pochodzenia Marka. Chylińska wtedy zabrała głos i zdementowała wyssane z palca newsy.  

"Mój mąż nie jest Romem! Mój mąż to łysy blondyn z niebieskim okiem" - przyznała w rozmowie z "Przeambitni".                        

Piosenkarka podkreśliła również, że w partnerze ceni to, iż nie jest związany ze światem show-biznesu, a w niej dostrzegł po prostu człowieka, a nie gwiazdę estrady. 46-latka w przeszłości czasu przyznała, że przy mężu odnalazła "normalność".  

"Mówiąc o Marku chętnie i serdecznie, przedstawia go w laczkach, z detergentem w ręku, kupującego mięso na schabowe. Domowy Marek to odbicie jej troskliwego ojca. Nareszcie mężczyzna, który gwarantuje stabilność, a przede wszystkim nie przynależy do destrukcyjnego świata, który ciągnął ją na dno" - pisał o mężczyźnie magazyn "Twój styl".    

Kiedy w ubiegłym roku w mediach pojawiły się plotki, że z okazji rocznicy ślubu Marek chce zafundować Chylińskiej podróż na Florydę. Piosenkarka w ironiczny sposób skomentowała te doniesienia. Przyznała, że nie dość, że mąż niczego jej nie funduje, sama musi wszystko sobie finansować, to jeszcze wyjawiła, na jakie prezenty od męża może liczyć:

"Myśmy kupili pelet w dobrej cenie. Więc ja od męża na 48. rocznicę ślubu, bo tak się czuję, mam pelet w bardzo dobrej cenie" - dodała.

Agnieszka Chylińska kariera

Agnieszka Chylińska już od 30 lat jest na scenie. Artystka w drugiej klasie liceum porzuciła naukę, by poświęcić się muzyce. Od razu zajęła trzecie miejsce na Festiwalu Piosenki Francuskiej w Starogardzie Gdańskim. Krótko później zaczęła podbijać serca fanów z grupą O.N.A. Od 2003 roku, odkąd zespół zakończył działalność, Chylińska zaczęła występować pod własnym nazwiskiem. 

Zobacz też:

Agnieszka Chylińska: Potworna tragedia w otoczeniu gwiazdy! "Została sama z dziećmi, po nagłej śmierci męża"

Agnieszka Chylińska opowiada o pierwszym małżeństwie. Dlaczego trwało tak krótko?

Chylińska nie przestaje płakać. Prawda o chorobie synka ją przerosła. Co się dzieje w jej domu?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy