Reklama
Reklama

Smaszcz "podziękowała" Cichopek w typowy dla siebie sposób. Dopiekła też Kurzajewskiemu!

Paulina Smaszcz i jej były mąż Maciej Kurzajewski zostali dziadkami. Przeszczęśliwa Babcia Petarda nie byłaby jednak sobą, gdyby nie podziękowała za życzenia w... specyficzny dla siebie sposób. Choć Katarzyna Cichopek wyciągnęła do niej rękę w miłych słowach, ta odgryzła się złośliwością. Czas na kolejną rundę słownych przepychanek?

Smaszcz i Kurzajewski zostali dziadkami. Petarda niewdzięcznie "dziękuje" Cichopek za życzenia

Na dniach minie rok od czasu kiedy Katarzyna Cichopek oznajmiła rozstanie z Marcinem Hakielem. Wtedy też rozpętała się wojna pomiędzy Pauliną Smaszcz i Maciejem Kurzajewskim. Padło wówczas wiele bolesnych i złośliwych słów byłej małżonki w stronę dziennikarza, ten nieugięcie stoi u boku swojej ukochanej Kasi.

Reklama

Katarzyna Cichopek wyciąga rękę do Smaszcz. Złożyła jej gratulacje!

Z okazji zostania dziadkami, Katarzyna Cichopek stwierdziła, że to dobry moment, aby wyciągnąć dłoń do Smaszcz. Jak Babcia Petarda odpowiedziała na miłe życzenia? A no, tak jak umie i lubi najbardziej - w swoim wybuchowym stylu.

Najstarszy syn Kurzajewskich, Franciszek został ojcem. Wraz ze swoją żoną Laurą mieszkają we Włoszech. Choć szczęśliwą nowinę i życzenia Maciej i Paulina wysłali na Instagramie, to okazuje się, że dziennikarzowi nie prędko będzie poznać swoją wnuczkę.

"Cieszę się przede wszystkim szczęściem Maćka. Gratuluję świeżo upieczonym rodzicom i gratuluję dziadkom - wszystkim dziadkom. To piękne maleństwo, które się pojawiło na świecie, ma dwie wspaniałe babcie, jedną ma w Polsce, drugą ma we Włoszech, tak samo dziadków. Ja stoję z boku, nie jestem przyszywaną babcią. Jestem po prostu Kasią" - wyznała Cichopek w rozmowie z "Super Expressem"

Smaszcz "podziękowała" Cichopek w typowy dla siebie sposób. Dopiekła też Kurzajewskiemu!

Niemniej jednak z Paulna Smaszcz nie doceniła miłych słów aktorki i odpowiedziała w typowy dla siebie sposób.

"Dziękuję z całego serca pani Katarzynie. Mam nadzieję, że teraz kiedy pojawiła się w naszej rodzinie wnuczka, Maciej Kurzajewski skupi się na relacjach ze swoimi synami, bo ma dużo do nadrobienia, zwłaszcza teraz, kiedy przez ostatnie miesiące promuje się głównie z dziećmi pana Hakiela" - powiedziała Smaszcz w rozmowie z "Plotkiem".

Myślicie, że takie wbicie szpilki byłemu mężowi było potrzebne?

Smaszcz atakuje Kurzajewskiego i wciąga w dyskusję Hakiela

Jakby tego było mało, to kolejny raz Smaszcz próbuje sprowokować do zabrania głosu Marcina HakielaTancerz obecnie ułożył sobie życie z tajemniczą Dominiką z Wrocławia i nie komentuje poczynań byłej żony. 

"Pani Katarzynie i panu Marcinowi Hakielowi, życzę również szczęścia ich dzieci, dla których rodzice są zawsze najważniejsi na świecie" - podsumowała Smaszcz.

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek wyjawiła, co planuje w tym "ważnym dniu". Ma zupełnie inne plany niż Kurzajewski!
Katarzyna Cichopek sączy pożegnalną kawę. Czar prysł. To już koniec
Marcin Hakiel ma dwie córki bliźniaczki! Najpierw rozwód z Cichopek, a teraz taka sensacja!

Radość w domu Kurzajewskiego. Został dziadkiem, ale to nie wszystko! Chodzi o Cichopek

Maciej Kurzajewski nie pozna tak szybko wnuczki? To nie do niego należy decyzja!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Smaszcz | Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy