Reklama
Reklama

Marcin Hakiel pokazał twarz "tajemniczej Dominiki". Wszyscy fani na to czekali

Marcin Hakiel (39 l.) od rozwodu z Kasią Cichopek nie próżnuje. Kilka miesięcy temu poznał piękną blondynkę, z którą chętnie pozuje na wspólnych fotkach w social mediach. Do tej pory Dominika, bo tak ma na imię nowa ukochana 39-latka, nie chciała prezentować swojego lica na instagramowym koncie Hakiela. Ostatnio zrobiła wyjątek.

Marcin Hakiel znalazł nową miłość

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek postanowili rozstać się w połowie marca 2022 roku. Para z rozwodem czekała jednak do sierpnia 2022 roku. Kiedy formalności zostały już dopełnione, obydwoje zaprezentowali światu swoje drugie połówki.

Reklama

Kasia Cichopek ogłosiła, że szczęście odnalazła u boku Macieja Kurzajewskiego. Z kolei Marcin pochwalił się tajemniczą blond pięknością, która najwyraźniej zawróciła mu w głowie.

Marcin Hakiel w końcu pokazał twarz ukochanej Dominiki

Marcin Hakiel i Dominika od paru miesięcy pokazują internautom, jak doskonały związek stworzyli. Na instagramowym koncie tancerza regularnie pojawiają się fotografie oraz nagrania, które są tego świadectwem.

Dominika załapała również dobry kontakt z dziećmi Hakiela, a nawet jego byłą Kasią Cichopek. Panie dzwonią do siebie i omawiają szczegóły dotyczące opieki nad Adamem i Heleną. Marcin na swoje instagramowe konto dodał fotografię, na której widać twarz kobiety. Dodatkowo w sekcji opisu dodał, że to, co "najważniejsze jest niewidoczne dla oczu".

Oprócz tego na InstaStories pojawiło się nagranie z Dominiką. Zakochani wybrali się na romantyczny spacer po plaży. Towarzyszyły im pociecha Marcina Helena oraz córka Dominiki. Dziewczynki doskonale się ze sobą dogadują, na krótkim nagraniu wyraźnie widać było, że wyjazd sprawił im sporo frajdy.


Fani Marcina Hakiela zachwyceni jego zdjęciem z nową wybranką

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów Marcina Hakiela. Większość internautów była zachwycona zdjęciem, które udostępnił w sieci. Na razie Marcin jednak żadnej z komentujących jego życie osób nie odpisał.

"To jest najważniejsze";

"Wszyscy dookoła nie muszą wiedzieć wszystkiego. Zostawcie najważniejsze dla siebie. Wszystkiego dobrego!";

"Zdecydowanie właściwe podejście" - piszą fani tancerza.

Zobacz też:

Marcin Hakiel od dawna nie opublikował zdjęcia ukochanej. Fani zaczęli się niepokoić

Hakiel spędzał miło czas z ukochaną na śniegu! Cichopek poszła tą samą drogą

Tajemnicza partnerka Marcina Hakiela budzi ogromne emocje. To o niej wiemy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama