Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek sączy pożegnalną kawę. Czar prysł. To już koniec

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Maciej Kurzajewski (50 l.) powoli wracają do szarej rzeczywistości po romantycznym wypoczynku we Włoszech. Zimowe ferie dobiegły końca, a para lada moment znów zasiądzie na kanapie „Pytania na śniadanie”. Tymczasem tuż przed wylotem do Polski wspólnie z pociechami Cichopek wybrali się na pożegnalną kawę. Chwila odpoczynku przy filiżance rozgrzewającego napoju naturalnie musiała zostać uwieczniona.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: związek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poszli w ślady innych gwiazd polskiego show-biznesu i można odnieść wrażenie, że niemal przez cały czas są w podróży. Prezenterzy "Pytania na śniadanie" pragną cieszyć się swoim szczęściem i regularnie fundują sobie zagraniczne eskapady. Po Izraelu, Stanach Zjednoczonych i Jordanii przyszła kolej na Włochy. Najpierw zakochani szusowali na nartach w malowniczych Dolomitach, a później wyskoczyli na kilka dni do Wenecji. Co ciekawe, zaledwie parę dni później do miasta zawitał Daniel Martyniuk ze swoją partnerką. 

Reklama

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego rozwija się znakomicie. W jednym z wywiadów dla Jastrząb Post, Katarzyna Cichopek podkreślała, że starszy od niej o 10 lat ukochany przekazał jej wiele ciekawych umiejętności i wiadomości.

"Od Maćka można się wiele nauczyć i jeszcze wiele przede mną. Przede wszystkim stawiamy na partnerstwo. Mam wrażenie, że dobrze się rozumiemy, że dajemy sobie przestrzeń, na to, żeby każdy mógł gdzieś wyrazić siebie, poprowadzić program po swojemu. Oboje wychodzimy też z założenia, że to goście są gwiazdami przede wszystkim i to oni muszą mówić i chcemy dać im tę przestrzeń, żeby czuli się swobodnie i mieli ten komfort" - mówiła szczerze Katarzyna Cichopek w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Z pewnością również podczas zimowych szaleństw w Dolomitach, Maciej Kurzajewski podzielił się z narzeczoną przeróżnymi trikami narciarskimi. W końcu gwiazdor "Pytania na śniadanie" to zapalony sportowiec. 

Katarzyna Cichopek sączy pożegnalną kawę

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski bez wątpienia pragnęliby, aby urlop trwał wiecznie. Niestety, nieubłaganie nadeszła pora powrotu do kraju. Tuż przed wylotem narzeczeni znaleźli jednak chwilę czasu na delektowanie się wspaniałą atmosferą Włoch. Kurzopki w towarzystwie dzieci Katarzyny Cichopek wybrali się na pożegnalną kawkę. Wczasowicze nie omieszkali upamiętnić tej chwili. Cichopek zapozowała na tle wieży w miejscowości Cavalese w prowincji Trydent.

"Pożegnalna kawa" - czytamy w opisie zdjęcia gwiazdy "M jak Miłość".

Można się spodziewać, że lada moment znów zobaczymy Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego w "Pytaniu na śniadanie". Para na pewno ma już głowę pełną pomysłów na kolejne wyjazdy. Prezenterka podkreślała w przeszłości, że zależy jej na tym, aby podróżować jak najwięcej.

"Najważniejsze jest uczucie, które nas łączy. Oboje wychodzimy z założenia, że nie przedmioty są ważne, a emocje i wspomnienia i przeżycia. I w to inwestujemy" - mówiła Katarzyna Cichopek w kontekście pierścionka zaręczynowego, cytowana przez Jastrząb Post.

Jak myślicie, jaki będzie kolejny kierunek Kurzopków?

Zobacz też:

Cichopek zaliczyła upadek na stoku! Zahaczyła o nartę Kurzajewskiego i runęła na ziemię!

Daniel Martyniuk szaleje z narzeczoną niczym Kurzopki. Spotkają się na trasie?

Kurzajewski i Cichopek dopięli swego! Sensacyjne plotki to jednak prawda! Znajomy z TVP pilnie wszystko potwierdził

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama