Reklama

Reklama

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski szaleją w Jordanii. Na nagraniu ludzie dopatrzyli się, że brakuje jednego!

Kasia Cichopek (40 l.) i Maciej Kurzajewski (49 l.) nie ukrywają już swojej miłości. Para od kilku miesięcy udostępnia w sieci wspólne zdjęcia, które wywołują niemałe poruszenie wśród internautów. Niedawno zakochani ogłosili na swoich instagramowych kontach, że przebywają w Jordanii. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie tam Maciek będzie obchodził swoje 50. urodziny.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili swoją miłość w październiku, w dniu 40. urodzin Cichopek. Do wyjawienia prawdy zmusiła ich poniekąd Paulina Smaszcz, która pod zdjęciami pary dodawała liczne komentarze. Pisała tam, iż "nie będzie dłużej milczeć". Słowa, jak widać, dotrzymała.

Wyjazd do Izraela Cichopek i Kurzajewskiego nie był jedyną wyprawą pary za granicę. W międzyczasie zakochani odwiedzili Stany Zjednoczone. Teraz przyszedł czas na malowniczą Jordanię.

Reklama

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski szaleją w Jordanii

Kasia i Maciej postanowili nieco odpocząć i wybrać się w romantyczną podróż do Jordanii. Było to ich wspólne marzenie, które w końcu udało się zrealizować.

Jak na celebrytów przystało, para codziennie pokazuje w swoich social mediach zdjęcia oraz nagrania zrobione na wyjeździe. Dzięki temu wiemy o tym, że Kasia i Maciek zdecydowali się spędzić noc na słynnej pustyni Wadi Rum.

"Co to jest za piękne miejsce!!! Pustynia Wadi Rum. Nieziemska, dlatego mówią o niej marsjańska. Więcej pokaże w rolce już niebawem. Stay tuned, cdn" - napisała uradowana Kasia Cichopek.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów pary. Większość była zachwycona dodanym przez Kasię postem. Niektórzy nawet zdobyli się na wyznanie, że bardzo dopingują związkowi prezenterów.

"Jesteście piękni i pięknie wyglądacie"

"Uwielbiam was oglądać"

"Najlepsza para, oby tak dalej"

Katarzyna Cichopek nie nosi już pierścionka zaręczynowego?

Kasia udostępniła w sieci nagranie, na którym prezentuje pierwsze chwile po przylocie do Jordanii. Na filmiku nie widać, aby miała na palcu pierścionek zaręczynowy. To bardzo dziwne, ponieważ celebrytka nie ściągała go od listopada, kiedy zaręczyła się dziennikarzem. Bez wątpienia jest to spore zaskoczenie dla internautów, którzy jeszcze niedawno zastanawiali się nad ich datą ślubu. Może obawiała się zgubienia pierścionka lub kradzieży?

Fani krytykują wyjazd Cichopek i Kurzajewskiego

Znaleźli się również i tacy, którzy wprost napisali, że wyjazd Kasi i Macieja im się nie podoba. Internauci zarzucili parze samolubne zachowanie, bo nie zabrali na wycieczkę swoich dzieci. Niektórzy dodali, iż "zakochani" są zakłamani i tylko w sieci pozują na dobrych i życzliwych, a w realnym życiu jest zupełnie inaczej.

"W głowie nastolatki a w realu fałsz i obłuda, szkoda dzieci, bo to zły przykład na życie, jest parcie na szkło i trzeba pokazać, że stać na turystykę parę razy w roku";

"A gdzie są dzieci?";

"Była Macieja będzie miała teraz temat" -komentowali oburzeni Polacy. Zgadzacie się z taką oceną sytuacji?

Zobacz też:

Cichopek i Kurzajewski rozprawili się ze Smaszcz. Dostała od nich list!

Maciej Kurzajewski zrobił cosplay Hakiela? Wyglądają identycznie!

Katarzyna Cichopek dłużej już tego nie ukrywa. Powiedziała całą prawdę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Paulina Smaszcz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy