Reklama

Reklama

Reklama

Siostra Shakiry zabrała głos i komentuje jej stan zdrowia. Co się dzieje z artystką?

Rozstanie Shakiry (45 l.) i Gerarda Pique (35 l.) wstrząsnęło fanów pary. Nie tylko publika jest zdziwiona niedawnymi wydarzeniami i rzekomymi doniesieniami na temat domniemanej kochanki piłkarza. Wydaje się, że również wokalistka nic nie widziała o "skokach w bok" ojca swoich dzieci. Niedawno media podawały, że po 45-latkę przyjechała karetka. Jaki jest stan zdrowia piosenkarki? Jej siostra zabrała głos!

Shakira (posłuchaj) i Gerard Pique w mediach uchodzili za niezwykle dobraną parę. Artystka i gwiazdor piłki nożnej poznali się podczas Mundialu w 2010 roku, gdy wokalistka nagrywała utwór "Waka Waka" do mistrzostw. Zakochani nic nie robili sobie z uwag o dużej różnicy wieku, a po czasie doczekali się dwóch synów: Sashy i Milana. W sieci było mnóstwo zdjęć, gdzie 45-latka i jej o 10 lat młodszy ukochany wyglądali na niezwykle szczęśliwych.

Jednak po czasie okazało się, że w ich związku jest kryzys. Ostatecznie para postanowiła się rozstać i wydała lakoniczne oświadczenie w tej sprawie.

Reklama

Jak po takim wydarzeniu czuje się Shakira?

Siostra Shakiry zabrała głos i komentuje jej stan zdrowia. Co się dzieje z artystką?

Zagraniczna prasa huczy od plotek na temat rozstania Shakiry i Pique. W sieci krążą plotki dotyczące powodu kryzysu. Jedna z pogłosek głosi, iż 35-latek znalazł sobie młodą kochankę, a Shakira dowiedziała się o zdradzie i postanowiła o zakończeniu związku z niewiernym partnerem.

Podobno artystka źle zniosła szokującą prawdę. Hiszpańscy fotoreporterzy kilka dni temu pod jej domem zastali karetkę i według ich relacji kobieta miała dostać ataku paniki i trafić pod opiekę medyków. Następnie rzecznik gwiazdy zdementował te doniesienia, ale fani i tak martwią się o stan psychiczny swojej idolki.

Teraz głos w jej sprawie zabrała siostra i wyjawiła prawdę!

Jaki jest stan zdrowia Shakiry?

Lucy Mebarak wyjawiła prawdę na temat Shakiry. Kobieta przyznała, że wokalistka dochodzi do siebie i wyleciała z kraju, aby znaleźć ukojenie i spokój z dala od byłego partnera.

Lucy pokusiła się również o skomentowanie związku piosenkarki i piłkarza. Jak się okazało, Mebarak nie była zdziwiona rozstaniem, przez co można sądzić, że w ich związku od dawna nie działo się najlepiej.

Zobaczcie również:

Skandale i kontrowersje za czasów panowania Królowej Elżbiety. Monarchini miała romans?

Gwiazdy, które są przeciwne operacjom plastycznym. "Nie wiem, czy naprawdę kogoś odmładzają"

Kourtney Kardashian eksponuje wdzięki. Ten dekolt przyciąga wzrok

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Gerard Pique

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy