Reklama

Reklama

Reklama

Shakira trafiła do szpitala? Rzecznik piosenkarki dementuje: "Cieszy się doskonałym zdrowiem"

Kilka dni temu hiszpańskie media poinformowały o rozstaniu Shakiry (45 l.) i Gerarda Pique (35 l.). Powodem miała być zdrada piłkarza. Teraz dowiadujemy się, że piosenkarka rzekomo trafiła do szpitala. Rzecznik zdementował te informacje...

Piłkarz FC Barcelony miał zdradzić Shakirę (sprawdź!) z 20-letnią hostessą. Para nie mieszka już razem - Pique wyprowadził się do swojego kawalerskiego mieszkania w Barcelonie. Z mediów społecznościowych zniknęły także wspólne zdjęcia pary.

Teraz hiszpański magazyn "Hola" podał, że tuż po powrocie z Cannes wokalistka doznała silnego ataku paniki i została przewieziona do szpitala.

Shakira trafiła do szpitala? Rzecznik dementuje

Reklama

Na zdjęciu udostępnionym przez hiszpański serwis widzimy karetkę pogotowia, która pojawiła się pod posiadłością gwiazdy 28 maja, zanim jeszcze świat dowiedział się o rzekomej zdradzie Pique.

Co ciekawe, rzecznik Shakiry dziennikarz Rodrigo Beltrán zaprzeczył doniesieniom gazety: "Te zdjęcia pochodzą z 28 maja. Ojciec Shakiry William Mebarak upadł, piosenkarka wsiadła z nim do karetki i odwiozła go do szpitala, gdzie obecnie wraca do zdrowia".

I faktycznie, na innych zdjęciach paparazzi można zobaczyć zatroskaną matkę kolumbijskiej piosenkarki Nidię del Carmen Ripoll Torrado, którą pociesza zarówno Shakira, jak i Pique.

Rzecznik zapewnił, że jego klientka cieszy się doskonałym zdrowiem i nie ma powodów do niepokoju.  Zaapelował też, by nie wierzyć w spekulacje brukowców dotyczące życia prywatnego piosenkarki.

Shakira i Pique kłócą się o dzieci

Czy rozstanie pary to tylko wymysł plotkarzy? Żadna ze stron na razie nie zabrała głosu w tej sprawie. Na hiszpańskich stronach internetowych możemy przeczytać jednak, że para jest w trakcie rozstania i stara się prawnie uregulować opiekę nad dwójką potomstwa.

"Artysta nie chce dalej mieszkać w Barcelonie. Tutaj nie ma przyjaciół ani rodziny (poza Piqué), a Skarb Państwa ściga ją od lat, więc zamierza przeprowadzić się i osiedlić w innym kraju. Oczywiście ze swoimi dziećmi. I tu zaczynają się problemy: Piqué nie chce się na to zgodzić. Argumentuje, że dzieci urodziły się w Barcelonie i tutaj mają szkołę i przyjaciół" - donoszą hiszpańskie media.

Dodatkowo Prokuratura Generalna Hiszpanii wszczęła dochodzenie w sprawie domniemanej korupcji w organizacji Superpucharu na terenie Arabii Saudyjskiej. Wśród podejrzanych jest szef hiszpańskiej federacji piłkarskiej Luis Rubiales, a także zawodnik Gerard Pique z Barcelony.

Shakira i Gerard Pique rozstali się? Powodem rzekoma zdrada piłkarza

Gerard Pique i Shakira to jedna z najbardziej znanych par w piłkarskim świecie. Piłkarz FC Barcelony i kolumbijska wokalistka poznali się podczas nagrywania teledysku do utworu "Waka Waka", który był hymnem mistrzostw świata w 2010 roku.

W 2020 roku Shakira i Pique trafili na listę najbardziej wpływowych par magazynu "Forbes". Doczekali się dwójki dzieci. Starszy syn Milan skończył na początku roku dziewięć lat, młodszy Sasha jest siedmiolatkiem. Shakira w jednym z wywiadów przyznała, że nie zamierza brać ślubu.

Zobacz również:

Shakira i Gerard Pique: historia ich miłości

Skandal na oczach całego świata. Tak przywitali Meghan i Harry'ego

POMAGAMY UKRAINIE
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Shakira | Gerard Pique

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy