Reklama
Reklama

Sąsiedzi nie szanują Harry'ego i Meghan. Mają ich dość, bo plotki okazały się prawdą

Książę Harry i Meghan Markle nie zbudowali wokół siebie silnej społeczności, która mogłaby pomóc im przed niepochlebnymi komentarzami ze strony mediów. Co więcej, ich sąsiedzi z Montecito też mają ich dość, a szczególnie wyniosłej księżnej. Teraz kiedy ukazała się książka "Endgame" na ich temat, niechęć sąsiadów narasta z dnia na dzień.

Sąsiedzi nie szanują Harry'ego i Meghan. Mają ich dość, bo plotki okazały się prawdą

Gwiazdorska moc Meghan Markle i księcia Harry'ego "znacznie spadła", gdy para stanęła w obliczu gwałtownej reakcji na wydaną 28 listopada książkę Omida Scobie'ego "Endgame". Książę Harry z żoną znaleźli się w centrum potężnej afery, kiedy to ludzie przeczytali zarzuty wobec członków rodziny królewskiej zawarte w książce. Na wszystko mocno zareagowali ich sąsiedzi, którzy są zbulwersowani ich zachowaniem wobec osób starszych.

Reklama

Przypomnijmy, że Harry i Meghan przeprowadzili się do Montecito w Kalifornii trzy lata temu. To właśnie w 2020 roku odrzucili wykonywanie królewskich obowiązków i postanowili osiedlić się w mieście celebrytów. Od tamtej pory sporo się wydarzyło, ale zła opinia o książęcej parze nadal się za nimi ciągnęła. Jak się okazało, książka przypomniała ludziom, że czują się lepsi od innych.

Sąsiedzi Meghan i Harry'ego są zbulwersowani ich zachowaniem

Sąsiedzi Harry'ego i Meghan z Montecito są zbulwersowani tym, jak para traktuje własną rodzinę. Po wydaniu książki wznowiły się plotki o tym, jak Meghan kierowała oskarżenia w kierunku royalsów, że jest przez nich gorzej traktowana ze względu na wygląd. Szczególnie holenderskie tłumaczenie książki godzi w samego Karola III i Kate Middleton, którzy mieli podobno debatować o tym, jaki kolor skóry będzie miał potomek Harry'ego i Meghan. Według autora książki, był to błąd, który został natychmiast wychwycony, a wydawca zablokował sprzedaż książki na czas poprawiania tłumaczenia.

Co więcej, mówi się, że Meghan i Harry denerwują mieszkańców swoim stylem życia, a jeden z sąsiadów pary twierdzi, że "Meghan jest wyniosła i nie może się doczekać, aż odejdzie". Miejscowi, według wtajemniczonych, mają niezbyt przychylną opinię o Sussexach, a postawa księżnej wobec innych mieszkańców jest szczególną kością niezgody.

Harry i Meghan mają plan ucieczki jeśli gniew sąsiadów będzie narastał

Kinsey Schofield dla "GB News" twierdzi, że "Sąsiedzi Montecito są niezainteresowani i zbulwersowani sposobem, w jaki Harry i Megan nie szanują starszych i wydaje się, że są bardzo okrutni wobec członków swojej rodziny. Tak więc wielu sąsiadów mówi, że nie są nimi zainteresowani i nie szanują ich ani nie doceniają sposobu, w jaki traktują swoją rodzinę.

Według plotek z zagranicznych portali, Meghan i Harry mają w planie opuścić Montecito, jeśli niechęć wobec nich nadal będzie rosnąć. Harry wolałby wrócić do Wielkiej Brytanii, a Meghan chce aby przeprowadzili się do Los Angeles, gdzie mogłaby nadal próbować reaktywować swoją celebrycką karierę.


Zobacz też:

Meghan Markle z zaskakującym gestem wobec Karola III. To jednak nie były plotki

Nowe doniesienia w sprawie konfliktu Meghan i Kate. Żona Williama została poniżona

Markle i książę Harry oficjalnie wykluczeni. Początek ogromnych kłopotów

Meghan Markle jest skończona na królewskim dworze. "Jej noga nigdy tam nie postanie"

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy