Reklama
Reklama

Meghan otwarcie poniżała Kate. Nie mogła się powstrzymać od kpin z jej kariery

Nie od dziś wiadomo, że księżna Kate i Meghan Markle nie pałają do siebie sympatią. Ukochane brytyjskich książąt przez wiele lat rywalizowały ze sobą, gdy wspólnie zajmowały wyjątkowe miejsca na królewskim dworze. Podobno Kate z dystansem podchodziła do Meghan, a ta nie mogła pogodzić się z tym, że zawsze jest „tą drugą”. Chciała prawa do głosu i sądziła, że w niektórych sprawach sprawdzi się lepiej od żony następcy tronu.

Kate i Meghan nie pałały do siebie miłością. O ich relacji było głośno

Pojawienie się Meghan Markle na brytyjskim dworze podzieliło nie tylko fanów rodziny królewskiej, lecz także najbliższych Harry’ego. Wielu Brytyjczyków uważało, że choć rudowłosy arystokrata powinien się ustatkować, to wybrał na swoją żonę nieodpowiednią osobę. Podobnego zdania była również księżna Kate.

Reklama

W mediach sporo mówiło się o łzawych kłótniach, do których miało dochodzić między Meghan i Kate nawet w dniu ślubu Harry’ego. To jednak nie wszystko, okazuje się, że Meghan nie mogła znieść swojej szwagierki. Nie szanowała jej za... brak kariery.

Meghan pragnęła wielkiej kariery i uwagi tłumów. Na drodze stała jej Kate

Osoba z bliskiego otoczenia rodziny królewskiej wyjawiła, że między Kate i Meghan od dawna nie działo się najlepiej. Żona Harry’ego miała bowiem usilnie walczyć o wpływy wśród arystokratów, usiłując zniechęcić ich do Kate, której dogryzała niemalże na każdym kroku.

"Uważała, że była kobietą, która doszła do czegoś, podczas gdy Kate tak naprawdę nie miała własnej kariery. Wydawało jej się, że ma większe prawo do wypowiadania się niż jej szwagierka, która weszła do rodziny jako nieznana osoba, podczas gdy Meghan uważała się za filantropkę, która może czegoś nauczyć rodzinę królewską o działalności charytatywnej" - ujawnia informator cytowany przez "The Telegraph".

Lata doświadczenia Kate w życiu na dworze królewskim nie robiły na Meghan większego wrażenia. Celebrytka byłą przekonana, że to żona Williama powinna grać drugie skrzypce. Ostatecznie jednak uwaga poddanych wciąż skupiała się na ukochanej następcy tronu, a nie żonie jego młodszego brata, co mierziło Markle.

Zobacz też:

Meghan Markle i książę Harry zostali oficjalnie wykluczeni. To dopiero początek kłopotów

Rodzina księżnej Kate Middleton ogłosiła radosne wieści. Płyną gratulacje z całego świata

To dlatego księżna Kate tak wygląda. Tajniki diety żony Williama zostały obnażone

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy