Reklama
Reklama

Meghan Markle i książę Harry zostali oficjalnie wykluczeni. To dopiero początek kłopotów

Meghan Markle i książę Harry zostali wykluczeni z imprezy na brytyjskim dworze... i to takiej, na której z pewnością chcieliby być. Co się stało? Ojciec chrzestny Archiego nie zaprosił ich na swoje weselne przyjęcie. Powodem jest ostatnia afera dotycząca rodziny królewskiej.

Meghan Markle i książę Harry nie zostali zaproszeni na ważne wydarzenie

Choć Meghan Markle i książę Harry od kilku lat nie mieszkają na rodzinnym dworze, nie mogą liczyć na spokój. Mimo tego, że wyprowadzając się chcieli uniknąć życia w blasku fleszy oraz uczestnictwa w rodzinnych dramach, tych w małżeńskim życiu nie brakuje.

Tym razem znana para nie została zaproszona na imprezę bliskiego przyjaciela i ojca chrzestnego ich dziecka w jednym. Winna ma być książka Omida Scobiego, a szczególnie kwestia rzekomego wykluczania, którego podobno dopuściła się rodzina royalsów.

Reklama

Meghan Markle i Harry nie będą zachwyceni

Niestety, Harry i Meghan mogą mieć problem z wybronieniem się, ponieważ dotychczas nie skomentowali informacji zawartych w książce ich przyjaciela. Choć ludzie oczekują zabrania głosu, a sprawa jest poważna, Ci uparcie milczą.

Meghan i Harry wybrali taką postawę, więc nie pozostaje im nic innego jak przyjąć konsekwencje "na klatę". Jak zostało wspomniane wyżej, jedną z nich jest to, że Hugh Grosvenor, książę Westminsteru, zdecydował się nie zapraszać Harry'ego i Meghan na swój ślub. 

Policzek ten jest wyjątkowo bolesny aż z dwóch powodów. Po pierwsze, Grosvenor był dotychczas uważany za jednego z najbliższych przyjaciół księcia Harry'ego. Po drugie, na liście zaproszonych znaleźli się książę William z księżną Kate oraz król i królowa.

W "Koniec gry" opisano niejedną aferę. Skupiono się m.in. na relacjach Williama i Harry'ego

Zagraniczna prasa w tej dziwnej sytuacji również nie daje za wygraną. Bezustannie rozpisuje się o wspomnianej książce (o tytule "Koniec gry") i szuka kolejnych "smaczków".

Nie ma co się dziwić. Z publikacji dowiadujemy się wielu przerażających informacji. Opowiedziano tam m.in. o rzekomym konflikcie pomiędzy księciem Williamem i jego bratem, a nawet zdarzeniach, które miały miejsce tuż po śmierci królowej Elżbiety II.

Według autora młodszy syn króla Karola III miał zostać skandalicznie potraktowany i zlekceważony przez Willa, gdy chciał udać się do Balmoral w Szkocji, by pożegnać ukochaną babcię. Ponadto zachowanie Williama ma być częścią większego planu.

"William chciał zdystansować się od swojego brata od czasu ślubu Harry’ego z Meghan, której książę Cambridge nie lubił od samego początku" - napisał Omid Scobie.

Meghan Markle zdenerwowana z powodu zamieszania. Oto co o niej napisano

Zbulwersowana gwiazda "W garniturach" uważa, że jest poszkodowaną w tej sprawie. Postanowiła przestać zabiegać o względy bliskich męża, a także nie wybiera się w odwiedziny na królewski dwór.

"Jej noga nigdy nie postanie już na królewskim dworze" - można przeczytać w książce "Koniec gry".

Dziś można już śmiało stwierdzić, że noga Meghan nie postanie nawet na przyjęciach weselnych bliskich mężowi osób...

Czytaj też:

Rodzina księżnej Kate Middleton ogłosiła radosne wieści. Płyną gratulacje z całego świata

To dlatego księżna Kate tak wygląda. Tajniki diety żony Williama zostały obnażone

Księżna Kate zafundowała sobie całą serię zabiegów medycyny estetycznej. Co poprawiła?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy