Reklama
Reklama

Meghan Markle jest skończona na królewskim dworze. "Jej noga nigdy tam nie postanie”

Meghan Markle i książę Harry kilka lat temu stali się najmniej lubianymi royalsami na brytyjskim dworze. Po słynnej ucieczce do Stanów Zjednoczonych małżonkowie zrobili wiele, by skłócić się z bliskimi i oczernić ich w mediach. Poczynania aktorki zostały bardzo źle odebrane, a ta od czasu słynnych wywiadów przestała odwiedzać ojczyznę męża. Wszystko wskazuje na to, że w Wielkiej Brytanii jej noga więcej nie postanie!

Meghan Markle i książę Harry kontra reszta rodziny królewskiej

Zagraniczna prasa rozpisuje się o kolejnej książce na temat rodziny królewskiej zatytułowanej "Koniec gry", której autorem jest Omid Scobie, dziennikarz i przyjaciel Meghan Markle. Z publikacji dowiadujemy się rzekomej prawdy na temat konfliktu pomiędzy księciem Williamem i jego bratem, a mężczyzna szerzej opisał wydarzenia, które miały miejsce tuż po śmierci królowej Elżbiety II.

Reklama

Młodszy syn króla Karola III miał zostać skandalicznie potraktowany i zlekceważony przez Willa, gdy chciał udać się do Balmoral w Szkocji, by pożegnać ukochaną babcię. Teraz na jaw wyszła treść kolejnych rozdziałów. Z relacji autora wynika, że małżonkowie nie są mile widziani w Wielkiej Brytanii, a na dodatek Markle jest źle odbierana przez przyszłą parę królewską!

Wszystko wskazuje na to, że aktorka już więcej nie zawita do Wielkiej Brytanii!

Meghan Markle jest skończona na królewskim dworze. "Jej noga nigdy tam nie postanie"

Meghan Markle i książę Harry po wyprowadzce do USA zaczęli udzielać wywiadów, w których opowiadali, jak byli źle traktowani przez bliskich arystokraty. Mało tego, Harry zdecydował się na wydanie biografii, która niezbyt dobrze została odebrana przez czytelników, a duża część osób była zniesmaczona po jego intymnych wynurzeniach.

Oczywiście kroki małżonków były śledzone na dworze i pomimo tego, że przedstawiciele z pałacu nie pokusili się o komentarz w sprawach ich wywodów, to Meghan i Harry stali się niemile widziani na dworze, a z relacji autora "Koniec gry" wynika, że najwięcej żalu do nich ma książę William i księżna Kate.

Nie jest tajemnicą, że przyszła para królewska nie polubiła Markle, a na dodatek rodziny rywalizowały ze sobą. Mało tego, to właśnie Kate miała być główną prowodyrką niesnasek, a na dodatek zablokowała możliwość powrotu 42-latki do Wielkiej Brytanii.

"William chciał zdystansować się od swojego brata od czasu ślubu Harry’ego z Meghan, której książę Cambridge nie lubił od samego początku" - napisał Omid Scobie.

Zbulwersowana gwiazda "W garniturach" uważa, że jest poszkodowaną w tej sprawie i postanowiła nie zabiegać o względy bliskich męża, a także nie wybiera się w odwiedziny na królewski dwór.

"Jej noga nigdy nie postanie już na królewskim dworze" - czytamy w "Koniec gry".

Wszystko wskazuje na to, że przez urażone ego artystki Harry nigdy nie pogodzi się z bliskimi...

Przeczytajcie również:

Rodzina księżnej Kate Middleton ogłosiła radosne wieści. Płyną gratulacje z całego świata

Książę William i księżna Kate zwyciężyli w rankingu. Cały świat docenił ich... wygląd

To dlatego księżna Kate tak wygląda. Tajniki diety żony Williama zostały obnażone

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry | Król Karol III
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy