Reklama
Reklama

Sarsa na Times Square. Piosenkarka pochwaliła się sukcesem za oceanem

Sarsa (32 l.) dostąpiła nieprawdopodobnego zaszczytu. Twarz popularnej piosenkarki spogląda na przechodniów z billboardu na Times Square w Nowym Jorku. Sukces polskiej gwiazdy mocno podzielił internautów. Część uważa, że to powód do dumy, inni wręcz przeciwnie, nie widzą w tym nic nadzwyczajnego.

Sarsa chwali się z sukcesu w Stanach Zjednoczonych

Sarsa już od jakiegoś czasu jest ambasadorką Spotify, czyli aplikacji i serwisu strumieniowego zapewniającego użytkownikom dostęp do muzyki oraz najróżniejszych podcastów. Teraz współpraca piosenkarki z marką weszła na wyższy poziom. Wizerunek Sarsy zawisł na ogromnym billboardzie na Times Square.

Reklama

Przechodnie nowojorskich ulic mogą podziwiać twarz polskiej piosenkarki, wyświetlającą się pomiędzy reklamami hamburgerów, kubków z kawą i innych, reklamowanych towarów. Sarsa nie kryje radości z zaszczytu, który ją spotkał. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, przedstawiające jej postać na Times Square.

Sarsa na Times Square

W komentarzach od razu zaroiło się od gratulacji ze strony gwiazd. Swój podziw wyrazili m.in. Ada Fijał, Magdalena Kajra Kajrowicz, Mery Spolsky, czy Bovska. Również fani napisali pod adresem piosenkarki wiele, ciepłych słów. Niemal wszyscy uważają, że obecność na billboardzie w samym sercu Nowego Jorku to powód do dumy.

Sarsa: kim jest?

Sarsa, a właściwie Marta Markiewicz uchodzi za jedną z najbardziej oryginalnych, polskich piosenkarek. Jest kompozytorką, wokalistką i autorką tekstów. Do tej pory wydała trzy solowe albumy studyjne oraz singiel "Naucz mnie". Sarsa tworzyła także i produkowała muzykę ilustracyjną na potrzeby produkcji filmowych. Jej utwory znalazły się m.in. w "Jak zostać gwiazdą". Komponowała także dla rapera Kękę i Ewy Farnej - ,,Na ostrzu". W tym roku ma ukazać się jej nowy album zatytułowany "Runostany".

Zobacz też:

KRRiT przedłużyła koncesję TVN Siedem. Widzowie odetchnęli z ulgą

Izabella Krzan porównuje się do Melanii Trump. Jest reakcja Tomasza Kammela

Demi Rose w czarnym gorsecie! Jednym zdjęciem rozgrzała fanów!

Opolskie. Wybuch gazu w szkole podstawowej. Są ranni

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sarsa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy