Reklama
Reklama

Izabella Krzan porównuje się do Melanii Trump. Jest reakcja Tomasza Kammela

Izabella Krzan (27 l.) parę dni temu wróciła z podróży do Nowego Jorku. Prezenterka „Pytania na śniadanie” zaskoczyła internautów, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym porównała się do Melanii Trump. Czy to wyjazd do Stanów Zjednoczonych uderzył celebrytce do głowy?

Izabella Krzan: ferie zimowe

Izabella Krzan postanowiła wykorzystać ferie zimowe, aby udać się w podróż za granicę. Prezenterka TVP w towarzystwie ukochanego wyjechała na relaksującą wycieczkę do Stanów Zjednoczonych. Para spędziła w Nowym Jorku cudowne chwile. Na zakochanych czekała moc atrakcji. Wybrali się m.in. na mecz NBA!

"Miss Polonia 2016" odwiedziła również lodowisko, a zdjęciami z wygibasów na tafli dzieliła się ze swoimi obserwatorami. Na fotografiach i nagraniach z USA było widać, że Krzan i jej partnera łączy wyjątkowa więź. 

Reklama

Izabella Krzan porównuje się do Melanii Trump

Izabella Krzan od dłuższego czasu jest związana z Dominikiem Kowalskim (29 l.). Partner prezenterki pochodzi z artystycznej rodziny. Jego ojciec Grzegorz Kowalski jest sławnym rzeźbiarzem. Dominik Kowalski również posiada artystyczną duszę. Mężczyzna prowadzi własną pracownię projektową i aktywnie realizuje się w branży modowej. Wraz z Izabellą Krzan uwielbia podróżować po świecie i poznawać nowe miejsca. I tym razem towarzyszył swojej ukochanej w feryjnym wyjeździe do USA. 

Jako pamiątkę z podróży Izabella Krzan zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie. Pozornie zwyczajna fotografia, przedstawiająca piękną modelkę w uwodzicielskiej pozie, okazała się szalenie intrygująca za sprawą opisu. W komentarzu do zdjęcia Izabella Krzan porównała się do Melanii Trump - byłej prezydentowej USA. Prezenterka "Pytania na śniadanie" delikatnie zmrużyła oczy i zapytała fanów o to, jak ich zdaniem powinna spędzić najbliższy weekend.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Pod zdjęciem pojawił się komentarz Tomasza Kammela, z którym Izabella Krzan pracuje w TVP.

Czy znajomi z pracy zdecydują się spędzić ze sobą weekend? Z pewnością wkrótce się tego dowiemy. 

Zobacz też:

Donatan i Cleo: Afera z ich drogimi autami. Znany ekspert: Stała się rzecz skandaliczna!

Marianna Schreiber wchodzi do polityki? Żona ministra PiS zasili szeregi opozycji?!

Diety redukcyjne. Które warto wypróbować?

Przebrani napastnicy napadli na urzędniczkę Sejmiku Dolnośląskiego. "Wokół szyi owinęli taśmę"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Krzan
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy