Reklama
Reklama

Marianna Schreiber wchodzi do polityki? Żona ministra PiS zasili szeregi opozycji?!

Marianna Schreiber (28 l.) zyskała ogromną popularność po pojawieniu się w "Top Model". Szybko okazało się, że aspirująca modelka jest żoną polityka PiS-u Łukasza Schreibera. Kobieta wyjawiła również, że na castingu pojawiła się w tajemnicy przed mężem. Teraz jeden z portali donosi, że Marianna ma zamiar wejść do polityki! Schreiber może nie być zadowolony, gdy zasili szeregi... opozycji!

Marianna Schreiber zrobiła ogromne zamieszanie, gdy pojawiła się na antenie TVN-u w "Top Model". Można nawet stwierdzić, że została największą gwiazdą minionej edycji, bowiem jej nazwisko wciąż nie schodzi z pierwszych stron gazet. Kobieta nie dotarła nawet do domu modelek, jednak udało jej się zrobić piorunującą karierę.

Celebrytka doskonale wiedziała, jak podsycać zainteresowanie wokół siebie i swojej rodziny. Marianna chętnie opowiada bowiem na Instagramie o swoim życiu prywatnym. Obserwatorów szczególnie interesują jej relacje z mężem, o którym często wspomina na swoim profilu.

Schreiber nie unika także kontrowersyjnych tematów społeczno-politycznych. W swoich mediach społecznościowych głośno zabiera głos w sprawach dla siebie ważnych. Jakiś czas temu promowała również swoją książkę "Udane życie".

Niedoszła modelka doskonale wie, jak wykorzystać swoje 5 minut sławy, bo niedawno poinformowała, że rozpoczęła współpracę z "Super Expressem" i poprowadzi swój autorski program. "Mam tego dość" ma być jej wyrazem sprzeciwu i symbolem "wyjścia z klatki".

Marianna Schreiber wchodzi do polityki?!

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec rewelacji w życiu celebrytki. Teraz "Super Express" informuje, że Marianna jest "bardzo blisko zapisania się do jednej z opozycyjnych partii". Żona Ministra PiS ponoć chciałaby zasilić szeregi Nowoczesnej.

Doniesienia skomentowała nawet Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca partii Nowoczesnej. W rozmowie z Radiem Zet przyznała, że faktycznie Schreiber wyraziła wolę wstąpienia do partii.

Marianna i tych słów nie pozostawiła bez odpowiedzi. Na swoim Twitterze zapowiedziała, że "Na wszystko przyjdzie czas i pora". Schreiber ma zamiar skupić się na pomocy kobietom. To właśnie o ich prawa chciałaby najbardziej zadbać. 

Myślicie, że mąż będzie zadowolony, kiedy zasili szeregi opozycyjnej partii?

Zobacz też:

Marianna Schreiber bazgrze na ściance, że "TVP łże". Po co pozowała przy niej do zdjęć?!

Naga Marianna Schreiber odsłoniła wszystko, a teraz jeszcze taka sensacja! Próbują to tuszować!

Koronawirus w Polsce. Ile nowych przypadków? Dane Ministerstwa Zdrowia, czwartek 17 lutego

Ukraiński żołnierz: Jesteśmy przygotowani, wycofanie się nie wchodzi w grę


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy